Analı Oğullu'nun Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Show Tv ekranlarında başlayacak olan ve senaryosunu Sermiyan Midyat'ın yazdığı dizi ''Analı Oğullu'' iddialı bir şekilde geliyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise tam kadro olarak belli oldu.

Buna göre dizinin oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Melisa Sözen, Devrim Yakut, Sera Tokdemir, Murat Başoğlu, Köksal Engür, Taner Rumeli, Çiğdem Tunç, Gülhan Tekin, Onur Buldu, Burcu Gönder ve Duygu Yetiş gibi isimler dizinin kadrosunu oluşturuyor.

''Analı Oğullu'' çok yakında Show Tv ekranlarında.

thumbnail_1397641326.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Oyuncu kadrosu çok iyi. Senaryoya da güvenim tam. Günü uygun olursa izleyeceğim. Umarım iyi reyting alır. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kadro süper dört gözle bekliyorum,şimdiden bol reytingler diyelim bari...

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
kadro fena değil ama tanıtım ve karakterler rezalet olmuş. tutmaz...
Tanıtımları iyi olup da fiyasko olan da çok dizi gördük :F

Oyuncu kadrosu çok iyi. Senaryoya da güvenim tam. Günü uygun olursa izleyeceğim. Umarım iyi reyting alır. :)
Günü bence Pazar 20:00 olması gerekir. Ama gerçekten iddialı olduğuna güveniyorlarsa Perşembe 20:00 düşünülmeli. Arkasından da Güldür Güldür. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadroda gerçekten çok iyi siimler var.
Özellikle Sermiyan Midyat, Sera Tokdemir ve Melisa Sözen sevdiğim ve bayıldığım isimler.
Duygu Yetiş çok geride isim olarak umarım rolü geri planda değildir.Çok başarılı bulduğum bir isim.Krem ve Annem'de çok sevmiştim.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kadroda gerçekten çok iyi siimler var.
Özellikle Sermiyan Midyat, Sera Tokdemir ve Melisa Sözen sevdiğim ve bayıldığım isimler.
Duygu Yetiş çok geride isim olarak umarım rolü geri planda değildir.Çok başarılı bulduğum bir isim.Krem ve Annem'de çok sevmiştim.
İzlemeyi düşünüyor musun diziyi? :) Show Tv sevmezsin ama. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzlemeyi düşünüyor musun diziyi? :) Show Tv sevmezsin ama. :D

Show'un seyirciye olan yanlışları çok oldu ve hala düzelme yok ama bu proje gerçekten dikkatimi çekti.Kadroyuda sevdim belki izlerim netten.
Show'u sevmediğim için hiç dizi izlemezlik yapmadım ki Saklı Kalan'ın en büyük destekçilerindemdim.:DKanala antiğim var ama Analı ve oğullu'nun suçu ne.:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Show'un seyirciye olan yanlışları çok oldu ve hala düzelme yok ama bu proje gerçekten dikkatimi çekti.Kadroyuda sevdim belki izlerim netten.
Show'u sevmediğim için hiç dizi izlemezlik yapmadım ki Saklı Kalan'ın en büyük destekçilerindemdim.:DKanala antiğim var ama Analı ve oğullu'nun suçu ne.:D
Ben Sermiyan ve Gülhan Tekin için izleyeceğim. Çünkü Hükümet Kadın'da çok beğenerek izledim ikisini de. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben Sermiyan ve Gülhan Tekin için izleyeceğim. Çünkü Hükümet Kadın'da çok beğenerek izledim ikisini de. :D

Gülhan Tekin'in o kadın olduğunu bilmiyordum süpermiş.:D
Çok Güzel hareketler'de en sevdiğim isimlerdendi çok başarılı seçim olmuş oda.:DDaha bir sevmeye başladım.:D

Bu arada sende Show'un büyük destekçiliğini yapıyor gibisin.:A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gülhan Tekin'in o kadın olduğunu bilmiyordum süpermiş.:D
Çok Güzel hareketler'de en sevdiğim isimlerdendi çok başarılı seçim olmuş oda.:DDaha bir sevmeye başladım.:D

Bu arada sende Show'un büyük destekçiliğini yapıyor gibisin.:A
:) Ben bunun daha önce de açıklamasını yapmıştım dediğim gibi seni ya da bir başkasını bu konuya inandırma gibi bir derdim yok. Nasıl görmek istiyorsan öyle. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

Günü bence Pazar 20:00 olması gerekir. Ama gerçekten iddialı olduğuna güveniyorlarsa Perşembe 20:00 düşünülmeli. Arkasından da Güldür Güldür. :)

@denizz19 evet sevdaluk gibi demi ? :):)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

@denizz19 evet sevdaluk gibi demi ? :):)
:) İzlediğin dizilere laf atmamıştım aslında ama Sevdaluk için fiyasko diyebiliyorsan o senin ayıbındır. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Şu an baktığımız zaman her gün zor ama Pazar günü ideal olabilir ama Perşembe günü de olabilir yani bilemedim. :bilmem: Ama Güldür Güldür Show iyi gidiyor bence onu bozmazlar. O yüzden ilk etapta Pazar günü denenebilir ama Dila Hanım ve Benim İçin Üzülme 2 hafta sonra bitiyor. Cuma'ya koyma olasılığını tamamen çıkarıyorum çünkü o gün tutma olasılığı çok çok düşük. Salı'da olabilir bence. :)

Bu arada Show Pazar gününü animasyon film kuşağı yaptı yani Pazar günü olamaz gibi...

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İyi kışkırtmışım yine atarlanmışsın.:A
Onu da nerden çıkardın şimdi :) Sadece olanı söylüyorum. Show Tv'de izlediğim tek dizi var şuan o yüzden mesajını çok da kayda değer görmüyorum. :)

Şu an baktığımız zaman her gün zor ama Pazar günü ideal olabilir ama Perşembe günü de olabilir yani bilemedim. :bilmem: Ama Güldür Güldür Show iyi gidiyor bence onu bozmazlar. O yüzden ilk etapta Pazar günü denenebilir ama Dila Hanım ve Benim İçin Üzülme 2 hafta sonra bitiyor. Cuma'ya koyma olasılığını tamamen çıkarıyorum çünkü o gün tutma olasılığı çok çok düşük. Salı'da olabilir bence. :)

Bu arada Show Pazar gününü animasyon film kuşağı yaptı yani Pazar günü olamaz gibi...
Salı günü başlatmasın bence Küçük Ağa karşısında işi zor olabilir. Bence en ideali Pazar olur. :)