Analı Oğullu Dizisinin Okuma Provaları Başladı!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Sermiyan Midyat, Sera Tokdemir, Melisa Sözen, Gülhan Tekin ve Onur Buldu gibi isimlerin paylaştığı dizi ''Analı Oğullu'' uzun bir aranın ardından yenilenen yüzüyle dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Dizi yepyeni senaryosuyla dönmeye hazırlanıyor ve yeni senaryonun da okuma provaları başlatıldı.

Bakalım bu sefer dizinin yenilenen yüzü izleyiciyi kendisine çekmeyi başarabilecek mi?

thumbnail_1404484507.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Umarım yeni haliyle iyi oranlar alır. Diziye arada sırada göz atıyorum özellikle Gülhan Tekin çok iyi rol yapıyor. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Umarım yeni haliyle iyi oranlar alır. Diziye arada sırada göz atıyorum özellikle Gülhan Tekin çok iyi rol yapıyor. :D
Kesinlikle katılıyorum ben de denk geldikçe bakıyorum Sermiyan Midyat gibi birinin dizisinin bitmesini istemem açıkçası. Gülhan Tekin zaten Hükümet Kadın filminde gönlümü çelmeyi başarmıştı. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kesinlikle katılıyorum ben de denk geldikçe bakıyorum Sermiyan Midyat gibi birinin dizisinin bitmesini istemem açıkçası. Gülhan Tekin zaten Hükümet Kadın filminde gönlümü çelmeyi başarmıştı. :F
Aynen. Sermiyan ve Gülhan Hükümet Kadın'da da Analı Oğullu'da da partnerler ve çok iyi sahneleri oluyor. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haklısın ama bu diziyi herkes yerin dibine soktu. Aslında Sermiyan'ın kalemi çok iyi herkes anlamaz. Fazlasıyla göndermeli dili vardır. :)
Bence de. Sermiyan Midyat'ın kalemi çok güçlü. Umarım yeni haliyle daha da güçlü bir iş çıkar. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yeni sezonda o kadar iddalı dizi varken bu fiyaskoya mı bakacaklar :F
Gün ve saat ve tabi en önemlisi de senaryo önemli. Bu diziye bakacak kitlenin AB kitlesi olması gerekiyor, totale çok yakın değil en azından bence. O yüzden AB dizilerinin az olduğu iyi bir güne gidebilir mesela Cumartesi. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gün ve saat ve tabi en önemlisi de senaryo önemli. Bu diziye bakacak kitlenin AB kitlesi olması gerekiyor, totale çok yakın değil en azından bence. O yüzden AB dizilerinin az olduğu iyi bir güne gidebilir mesela Cumartesi. :)
Cumartesi için yeni sezon nolur bilemeyizki :D
Arka Sokaklar desen sürekli gün değiştirdi bu yılda değişebilir acunun yapımları var bugünün saraylısı var star tv yeni yapım çıkaracak kanal d as günü değişirse yeni yapım koyacak işi zor :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Cumartesi için yeni sezon nolur bilemeyizki :D
Arka Sokaklar desen sürekli gün değiştirdi bu yılda değişebilir acunun yapımları var bugünün saraylısı var star tv yeni yapım çıkaracak kanal d as günü değişirse yeni yapım koyacak işi zor :D
O zaman en boş günlerden birine yerleştirsinler elbet kendine yetecek bir şeyler alacaktır. :)