YS Ana Caddeler 33.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
33.Bölüm

Bedran Seliha ve ekibini başından atmak istiyor ve ve bir seri katilin peşindeler birde zorla evlendirilmek istenen bir kız var ona aşık saplantılı bir şekilde birde o kızın sevgilisi var ama ekip bilmiyor bedranın kuma metres yaptığını anlayan ekibimiz

Bu olayda bir düğün olacak Ekip Elşanın en iyi arkadaşı tarafından düğünü öğrenir polis basar çatışma Çıkar bedran burda ne bedran mı kaçtılar

Onun çatışmada öleceğini zannetmiyordum onun sevgilisi tam çılgın bir deli bir aşık

Bedran Elşanın sevgilisı Besran

Besran polis mi ne düğünü o benim sevgilim zengin bir iş adamı adamın yaşı 34

Kız 13 yaşında olan elşan düğündeki müstakbel eşi tarafından öldürülür

Dekran Elşanın mezarına gider o polisler yüzünden evlenemedik hepsini pişman edeceğiz ben kaybettim şimdi onlar kaybedecek seri katil ise rahat durmuyor

Polis suç üstü yakalar ama tek sıkıntı onu koruyan birisi O seri katili koruyan babası bir aşiretin veliahtı ve arkası çok sağlam Aslan ağa hallettik işi

Büyük komplo var sayın liderim

Evleniceği kız çatışmada öldü diye hepimize bilenmiş olabilir yeni eylem hazırlığında

Bizim derdimiz spor şube vardaki çizgiyi yamuk çizer var operatörün sitesine girerek

Düştüler tuzağa saldırı ne oldu bu bir tuzak pusu attılar uçur havaya şunları bazuka atar saklanırlar adamlar kaçar çatışan çete üyeleri ölür bazısı lideriyle kaçar

Dekran benim sevdiğimi kendi ellerimle öldürttün canı yanan sabretsin canı yakan canının yanacağı günü beklesin sende bekleyeceksin ölümü bekleyeceksin unutmayacaksın unutanlara hatırlatırlar Seliha

Eylem mi koyacak ne yapacak

Çok can yakacak

Harekete geçmiştir Hedef emniyeti gözetlerler onları susturucuyla vurur x-ray cihazını bozarlar hem bomba vardır

Düğmeye doğru gider
33.Bölümün sonu
@Dosi @Angelica @The_Erinch @Emre Ozansoy @haluk792 @Doğan @Gerekli24 @slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Emeğine sağlık. Senin Arka Sokaklar'ın gizli senaristi olacağını düşüneceğim artık :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan