Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

American Horror Story'nin 6. Sezon Teması ve Oyuncuları Belli Oldu!

636055409472285250-6558931_ahs-61.png

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan American Horror Story'nin 6. sezonda nasıl bir konu işleyeceği ve kimleri izleyeceğimiz belli oldu.

'Murder House', 'Asylum', 'Coven', 'Freak Show' ve 'Hotel' temalarının ardından yeni sezonun teması sır gibi saklanmış ve yayınlanan küçük teaser'lardan birkaç ipucu verilmişti. İlk bölümün dün akşam ekrana gelmesiyle birlikte yeni sezonun isminin 'My Roanoke Nightmare' olduğu ve Amerika'da 1590 yılında kaybolan koloniyi konu alacağı da netleşmiş oldu.

Öte yandan 6. sezonun kadrosunda Kathy Bates, Sarah Paulson, Angela Bassett, Cuba Gooding Jr., Evan Peters, Lily Rabe, Denis O'Hare, Wes Bentley, Matt Bomer, Lady Gaga, Finn Wittrock, Cheyenne Jackson, Andre Holland, Jacob Artist ve Leslie Jordan yer alacak.

American Horror Story'nin yeni bölümü ülkemizde bu akşam 23.30'da FX ekranlarında olacak.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
Umarım 5. sezon gibi olmaz ilk 4 sezonunu severek izledim özellikle deliler hastanesi ve ucube şov harikaydı ama 5. sezonda kadronun bir kısmı değişti özellikle Jessica gibi bir oyuncuyu kaybettiler, eski tadını veremedi. Yarıda bıraktım... Bu sezon da pek umudum yok ilk bölümünü izleyip öyle karar vereceğim.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
6.. sezon başladı mı?
Konuda diyor ya ilk bölüm yayınlandıktan sonra konusu filan beĺli oldu diye:A
Ya şimdi ben tatildeyim. :D Ama elimde bir tablet var. Tabletten izlenebilen bir site var mı acaba. Her sitede açmıyor dizileri filmleri tablette.
DiziTab diye uygulama var onu indir bütün diziler var:A Geçenlerde @mrt-06 ve @OzaN'a da övmüştüm:A

Umarım 5. sezon gibi olmaz ilk 4 sezonunu severek izledim özellikle deliler hastanesi ve ucube şov harikaydı ama 5. sezonda kadronun bir kısmı değişti özellikle Jessica gibi bir oyuncuyu kaybettiler, eski tadını veremedi. Yarıda bıraktım... Bu sezon da pek umudum yok ilk bölümünü izleyip öyle karar vereceğim.
Jessica kim(b)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
Demek @mrt-06 da benim gibi o kadına hayran kalmiş:A Emmy'de (ahs: coven) zamanı acayip destekliyordum :A
Müthiş bir kadın, sanki rolünü yaşıyordu. Çok gerçekci her sezon farklı karakter canlandırmasına rağmen bir önceki sezonu unutturuyordu. Yerine getire getire oyuncu olmayan bir kadını getirdiler. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Müthiş bir kadın, sanki rolünü yaşıyordu. Çok gerçekci her sezon farklı karakter canlandırmasına rağmen bir önceki sezonu unutturuyordu. Yerine getire getire oyuncu olmayan bir kadını getirdiler. :A
Gaga'yı mı diyorsun :X Yine birlikte çalişir Ryan merak etme:A