eTV Amaçsızlar 1.Bölüm | Yeni Dizi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güzel ve keyifli bir başlangıç bölümü olmuş, emeğine sağlık. :D @xdragxx

Bülent: Pardon bayan mısınız?
Serap: Anlamadım.
Bülent: Ya şey pardon bekar mısınız diyecektim.

Güldürdü. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Eline sağlık @xdragxx oldukça keyifli olmuş. Uzun görünsede akıcı olmuş. Bülent'in Serap ile olan ilk konuşma kısmı güldürdü:A

İnternetteki kişilerle konuşma kısımlarında iyiydi. Karşılıklı sesli konuşmadan karşındakinden emin olmamalı insan :A

Bülen'te başka birini bul. Serap çıksın diziden :A :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eline sağlık @xdragxx oldukça keyifli olmuş. Uzun görünsede akıcı olmuş. Bülent'in Serap ile olan ilk konuşma kısmı güldürdü:A

İnternetteki kişilerle konuşma kısımlarında iyiydi. Karşılıklı sesli konuşmadan karşındakinden emin olmamalı insan :A

Bülen'te başka birini bul. Serap çıksın diziden :A :A
Diziyi yazmadan önce diğer komedi dizilerini araştırdım forumdaki :D Ortalama 600-700 kelime arasında yazılmış bizimki de 1000 kelime aklımda 2000 kelimelik bir senaryo vardı ama o zaman da kimse okumazdı :A
Bazı erkeklerin hayatında maalesef Seraplar var ve onları öyle kabul ediyorlar bakalım zaman gösterecek :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Diziyi yazmadan önce diğer komedi dizilerini araştırdım forumdaki :D Ortalama 600-700 kelime arasında yazılmış bizimki de 1000 kelime aklımda 2000 kelimelik bir senaryo vardı ama o zaman da kimse okumazdı :A
Bazı erkeklerin hayatında maalesef Seraplar var ve onları öyle kabul ediyorlar bakalım zaman gösterecek :A
Yani kızın geçmişi için demedim, geçmiş geçmişte kalmış ama şuan zaten hayatında biri var ve o yüzdende arkadaşlık ötesi durum olmaması tercihim :A

Serap erkek arkadaşıyla ayrılsa dahi Bülent diğerini unutması için hayatına girmiş biri olur 😏

Anlaşıldı esas kız ve esas oğlan bu ikili :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yani kızın geçmişi için demedim, geçmiş geçmişte kalmış ama şuan zaten hayatında biri var ve o yüzdende arkadaşlık ötesi durum olmaması tercihim :A

Serap erkek arkadaşıyla ayrılsa dahi Bülent diğerini unutması için hayatına girmiş biri olur 😏

Anlaşıldı esas kız ve esas oğlan bu ikili :A
Belki imkansız bir aşk belki de birlikte olabilecekler zaman gösterecek bunu :A
Asuman'ın dedikleri ama ciddi şeyler :D 1-2 ilişkisi oldu dese ok ama gömlek değiştirir gibi erkek değiştiriyor demesi sıkıntı :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada diziye konuk oyuncu olmak isteyen varsa söyleyebilir. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Belki imkansız bir aşk belki de birlikte olabilecekler zaman gösterecek bunu :A
Asuman'ın dedikleri ama ciddi şeyler :D 1-2 ilişkisi oldu dese ok ama gömlek değiştirir gibi erkek değiştiriyor demesi sıkıntı :A
Ama Bülent o kadar kör kütük olmuş ki iftiradır demiş ama gerçeklik payı olmayabilir de. Yani birinin adını çıkarmak çok kolay. Dediğim gibi ben o kısma takılmıyorum çünkü gözle görülmeyen ama sadece laflardan ibaret olan söylemlere ben de umursamam. Benim takıldığım kısım sevgilisinin olmuş olması. İster sadece takıldığı biri olsun ama birinden ayrılıp hemen başka birisiyle olmanın sonu olmuyor maalesef:/

• Beğendim

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ama Bülent o kadar kör kütük olmuş ki iftiradır demiş ama gerçeklik payı olmayabilir de. Yani birinin adını çıkarmak çok kolay. Dediğim gibi ben o kısma takılmıyorum çünkü gözle görülmeyen ama sadece laflardan ibaret olan söylemlere ben de umursamam. Benim takıldığım kısım sevgilisinin olmuş olması. İster sadece takıldığı biri olsun ama birinden ayrılıp hemen başka birisiyle olmanın sonu olmuyor maalesef:/
Bülent 0 tecrübe sahibi bir arkadaş mlsf biraz da takıntılı bakalım :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İsmim Dosi ve Zeynep olmayacaksa ben olmuş olmamki :A
Tamam tamam sürpriz olsun ama Çarşamba yap. pompy ile çakışma :A hatta salı olsun. @Aserat patronun daha iyi fikir verir bu konuda :A
Aaaaa kimse benim patronum değil sadece iş ortağıyız :A Yok ismin zaten Zeynep olacak sadece Zeynep'in hangi türü olacak ona bakacam :D Dizi günü de salı olabilir aslında perşembe çok da ilgi görmedi :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben de olabilirim, dahil olduğum dizileri daha bir keyifle okuduğum doğrudur. :A
Dizide böyle akıl verip aynı zamanda düşündüren bir karakter düşüncem vardı öyle bir karakter olarak dizide rol alırsın :A 2.bölümde rol vermeye çalışacağım 2 olmasa da 3.bölümde garanti rol veririm :A
Başka oynamak isteyen var mı? :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Aaaaa kimse benim patronum değil sadece iş ortağıyız :A Yok ismin zaten Zeynep olacak sadece Zeynep'in hangi türü olacak ona bakacam :D Dizi günü de salı olabilir aslında perşembe çok da ilgi görmedi :A
İş ortağı olabilmek için Kanaldan ikinizinde sorumlu olması gerekirdi veya bu dizi ile. Kusura bakma ama patronun :A

Bir tek benim kanalda patron işçi muamelesi yok :A
Zeynep'in türünü merak ediyorum :A

• Sinir Bozucu