Altan Erkekli 'Payitaht: Abdülhamid' Dizisinde!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1610806026928.jpeg

TRT 1’in sevilen dönem dizisi Payitaht: Abdülhamid’in kadrosuna usta bir isim dahil oldu.

Başrollerinde Bülent İnal, Vildan Atasever, İsmail Hakkı, Cem Uçan, Kaan Turgut ve Hakan Boyav’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu ES Film imzalı dizinin kadrosuna usta oyuncu Altan Erkekli dahil oldu.

Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 135. bölümle birlikte izleyici karşısına çıkacak olan Erkekli, dünyaca ünlü bir banker olan Ernest Cassel karakterini canlandıracak.

Payitaht Abdülhamid yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de TRT 1'de!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Dizi eski oranlarından uzakta ama hala takviye yapılıyor :A
TRT1'in yeni dizileri yoldaysa Cuma ve Pazar ilk dokunacakları gün olur.
135 baya iyi bölüm sayısı.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu sezon düşüşte olmasına rağmen bir sürü takviye yapıldı/yapılıyor ben de şaşırıyorum bu duruma. :A

Altan Erkekli hem Yeşilçam’da hem Payitaht’ta oynayacak. :eek: İkisi de dönem işi yorucu olur ama aynı yapım şirketi olduğu için kabul etmiştir herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Bu sezon düşüşte olmasına rağmen bir sürü takviye yapıldı/yapılıyor ben de şaşırıyorum bu duruma. :A

Altan Erkekli hem Yeşilçam’da hem Payitaht’ta oynayacak. :eek: İkisi de dönem işi yorucu olur ama aynı yapım şirketi olduğu için kabul etmiştir herhalde. :A
Dijital ile TV dünyası aynı olmuyor oyüzden bence fazla yorucu olmaz. İki dizide de çok fazla sahnesi olacağınıda sanmam ve dediğin gibi aynı yapım şirketi madem, dengelerler. Menajerimi Ara dizisinde Gökçe Bahadır sahnesi geldi aklıma :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dijital ile TV dünyası aynı olmuyor oyüzden bence fazla yorucu olmaz. İki dizide de çok fazla sahnesi olacağınıda sanmam ve dediğin gibi aynı yapım şirketi madem, dengelerler. Menajerimi Ara dizisinde Gökçe Bahadır sahnesi geldi aklıma :A
Doğru diyorsun çok yormazlar adamı. :A

Sen söyleyince aklıma geldi evet, gerçi orada gizliyordu iki işte oynadığını. :A

• Güldürdün

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Aynen anında yollar o zaman bu diziyi. :FAltan Bey daha güzel bir diziyle dönmeliydi. :(

• Beğendim