Kanal D Altınsoylar - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Ünal Yeter, Begüm Akkaya, Bora Koçak ve Sami Aksu gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Altınsoylar bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını başarılı şirket O3 Medya'nın üstlendiği dizinin, senaryosunu ise Serdar Oğuz, Esra Çetek Yılmazer ve Deniz Yeşilgün gibi isimler üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Türkan Derya ve Murat Aksu yer alacak.

Dizinin genel konusu ise şu şekilde...

Kaderin yanlış anlamalarla bir araya getirdiği kimsesiz genç bir adam, öfkeli nişanlısından kaçan genç bir kadın, her biri nev-i şahsına münhasır bireylerden oluşan Kayserili ALTINSOYLAR! Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayıcı Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, dışarlıklı kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış şamatacı Gülsüm ve dikiş tutturamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış masum gelin Ümmü... ALTINSOYLAR, birlik ve beraberliğin altını çizerken zaman zaman güldüren, zaman zaman ağlatan, ama hep umut var diyen kocaman bir aile dizisidir.

Altınsoylar ilk bölümüyle bu akşam 20:00'da Kanal D ekranlarında, tekrarı yok.

Diziyle ilgili yorum ve eleştirilerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz, iyi seyirler.

altinsoylar-a01.jpg

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Diziye başarılar diliyorum. Kadro son dönemlerin güzel kadrolarından açıkçası. Senaryoda iyi işlenirse özellikle AB lik bir iş geliyor diyorum ben.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
High Society geliyor bu diziye kim neden baksın :A

Şaka maka bu gün kalabalık oldu :eek:

High society
Aşk laftan anlamaz
Kalbimdeki deniz
Altınsoylar :eek:

O değilde 03 mü :eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
Dışarıda olmasam konuyu açardım ama @denizz19'da kalmış olması sevindirici. Anne, Aşk ve Mavi derken bunu da tutturur umarım. :A

Diziyi de öyle aman aman merak etmiyorum aslında ama komedi olduğu için izleyeceğim. İnşallah O3 Medya Arkadaşlar İyidir ve Vatanım Sensin'deki kaliteyi burada da sürdürür. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dışarıda olmasam konuyu açardım ama @denizz19'da kalmış olması sevindirici. Anne, Aşk ve Mavi derken bunu da tutturur umarım. :A

Diziyi de öyle aman aman merak etmiyorum aslında ama komedi olduğu için izleyeceğim. İnşallah O3 Medya Arkadaşlar İyidir ve Vatanım Sensin'deki kaliteyi burada da sürdürür. :D
Umuda Kelepçe Vurulmaz da tutacak elimin şansına güvenirim :A Mesela Cesur ve Güzeli açarsam beddua ederek açacağım ve batacak :F