''Altın Kelebek'' Jürisi Açıklandı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5bfcc82d67b0a81028db69a4.jpg

Türkiye'nin en prestijli ödülleri sahiplerini buluyor!

Altın Kelebek jürisi pazar günü toplandı ve kazananları belirledi. Ertuğrul Özkök başkanlığında toplanan jüride bu yıl, Yeşilçam’ın efsane isimleri Ediz Hun ve Nebahat Çehre, müzik dünyasının dev isimleri Nilüfer ile Selami Şahin yer aldı. Hürriyet’ten ise Hürriyet Magazin Müdürü Selim Akçin, Ömür Gedik, Kanat Atkaya, Onur Baştürk ve Cengiz Semercioğlu yer aldı.

Halk oylamasının etki oranı yüzde 70, jürininki ise yüzde 30 olarak açıklandı.

Oylamanın başa baş gittiği ve jürinin de ortak karar alamadığı tek bir kategoride ödülün iki kişiye gitmesine karar verildi.

''Altın Kelebek'' ödül töreni ile kazananlar 9 Aralık'ta açıklanacak.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Keşke halk oylamasını bırakıp direkt jüriye geçseler. Halkın karıştığı oylamayı gördük. Hangi kategoride çift kazanan olduğunu merak ettim. En iyi dizi veya kadın oyuncu olabilir. Umarım UTC ve Jet Sosyete eli dolu döner.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke halk oylamasını bırakıp direkt jüriye geçseler. Halkın karıştığı oylamayı gördük. Hangi kategoride çift kazanan olduğunu merak ettim. En iyi dizi veya kadın oyuncu olabilir. Umarım UTC ve Jet Sosyete eli dolu döner.
Çift kazanan için Cengiz Semercioğlu ''kişi'' demiş. Oyunculardan veya şarkıcılardan biri olabilir, oyuncular ağır basıyor bende. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mustim iyi ki çekilip bu tiyatroya alet olmamış :A :A :A Adamdan şimdi intikam almaya çalışıyorlar genç kızlarla haberlerini çıkarıp ama Mustim papuç bırakmıyor bunlara :A :A :A @Yiğitt @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @xBUGRAx @dreamy @Maskeli Fedai @serhatt @sokak sanati

Sevgili Hürriyet magazin ekibi, 24 yıllık Mustafa Sandal markasına böyle mi zarar vereceğinizi düşünüyorsunuz? Yok artık! Sanatçıları ayakta tutan en önemli değer; müziğini alkışlayanların verdiği güçtür, bunu bir yere yazın.
Kalemini kullanıp "Sen misin törenimize gelmeyen al sana algı operasyonu" diyenlerin devri çoktan geçti.
Biri elinde telefon kanal kanal gezmiş, biri paylaşım yapmış da benim yanımdaymış, yok bir başkası mail attı demiş... Tamam eğlendiniz ama iş hakarete varınca "Yeter" demek zorundayım!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mustim iyi ki çekilip bu tiyatroya alet olmamış :A :A :A Adamdan şimdi intikam almaya çalışıyorlar genç kızlarla haberlerini çıkarıp ama Mustim papuç bırakmıyor bunlara :A :A :A @Yiğitt @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @xBUGRAx @dreamy @Maskeli Fedai @serhatt @sokak sanati

Sevgili Hürriyet magazin ekibi, 24 yıllık Mustafa Sandal markasına böyle mi zarar vereceğinizi düşünüyorsunuz? Yok artık! Sanatçıları ayakta tutan en önemli değer; müziğini alkışlayanların verdiği güçtür, bunu bir yere yazın.
Kalemini kullanıp "Sen misin törenimize gelmeyen al sana algı operasyonu" diyenlerin devri çoktan geçti.
Biri elinde telefon kanal kanal gezmiş, biri paylaşım yapmış da benim yanımdaymış, yok bir başkası mail attı demiş... Tamam eğlendiniz ama iş hakarete varınca "Yeter" demek zorundayım!
Boş yapmasın, gözümden düştü Musti şu an :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,210
Puanı
1,060

senin Musti'yi almadılar diye çamurlaşma :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,210
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Ayy adam kendi çekildi ayoll 3 ayrı gruptan çekilmiş yüksek ihtimalle pop erkek , klip ve yılın şarkısıydı şimdi onun acısını çıkarıyorlar benden diyor her selam verdiği kadınla haberlerini yapıyorlarmış en sonuncusuda şu ecünnü :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @xBUGRAx @dreamy
adi-farkli-isimlerle-anilan-mustafa-sandal-ask-11452214_5935_m.jpg
Ayy adam kendi çekildi ayoll 3 ayrı gruptan çekilmiş yüksek ihtimalle pop erkek , klip ve yılın şarkısıydı şimdi onun acısını çıkarıyorlar benden diyor her selam verdiği kadınla haberlerini yapıyorlarmış en sonuncusuda şu ecünnü :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @xBUGRAx @dreamy
adi-farkli-isimlerle-anilan-mustafa-sandal-ask-11452214_5935_m.jpg
Evet evet, ya magazin uyduruyor haberleri ya da Mustafa Sandal fazla ayran gönüllü. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O kadar oy yine boşa gidecek... 100 kişi seçileckese 90'ı Demirören Medya'da yer alan kişiler, projeler olackatır. Yine haksızlık oalcak kesin!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet evet, ya magazin uyduruyor haberleri ya da Mustafa Sandal fazla ayran gönüllü. :A
Adam kime selam verse aşk haberi yazıyorlar :F Bu şarısın kız haricinde 2 tane ayrı genc kızla daha adı çıktı ve Simgeyle bile onu sende biliyorsun :A En sonunda Mustim patladı :A

Bu @Yiğitt ler kalemi eline almışlar yemeyip içmeyip Mustime yazıyorlar :A :A :A Ama Mustim patladı :F (Sevgili Hürriyet magazin ekibi, 24 yıllık Mustafa Sandal markasına böyle mi zarar vereceğinizi düşünüyorsunuz? Yok artık! ) :A :A :A @xemrexxx @serhatt @MasacRE-

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,210
Puanı
1,060
Adam kime selam verse aşk haberi yazıyorlar :F Bu şarısın kız haricinde 2 tane ayrı genc kızla daha adı çıktı ve Simgeyle bile onu sende biliyorsun :A En sonunda Mustim patladı :A

Bu @Yiğitt ler kalemi eline almışlar yemeyip içmeyip Mustime yazıyorlar :A :A :A Ama Mustim patladı :F (Sevgili Hürriyet magazin ekibi, 24 yıllık Mustafa Sandal markasına böyle mi zarar vereceğinizi düşünüyorsunuz? Yok artık! ) :A :A :A @xemrexxx @serhatt @MasacRE-
olmayan marka nasıl zarar görsün ayol :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,687
Puanı
1,060
%50 %50 olsa daha iyi olurdu, jüriye güveniyorum ama etkisi büyük değil. :A