Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0

Alperen Duymaz'ın yeni dizisi belli oldu!

Son olarak yarın final yapacak olan 'Son Yaz' dizisinde izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncu; yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı, senaryosunu Aslı Zengin'in kaleme alığı 'Erkek Severse' dizisi ile anlaştı.

Kadın başrol oyuncularının henüz belli olmadığı, Erkek Severse, yakında beIN Connect'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Ay hayır ya ne bu acele, üstelik bu diziyi seçmiş, rezalet.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Maşallah bu ne hız dün anlaşmış bile. :A Son Yaz gibi bir işten sonra Gold Film dizisiyle anlaşmak da ilginç olmuş. :A Dijital olduğu için biraz umudum var gibi ama bilemedim isim ve senaristten dolayı dizi “ben rom-com dizisiyim” diye bağırıyor. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Maşallah bu ne hız dün anlaşmış bile. :A Son Yaz gibi bir işten sonra Gold Film dizisiyle anlaşmak da ilginç olmuş. :A Dijital olduğu için biraz umudum var gibi ama bilemedim isim ve senaristten dolayı dizi “ben rom-com dizisiyim” diye bağırıyor. :A
Üstelik kimsenin dizilerini izlemediği beIN Connect'te. :A Dijital istiyorsan Netflix, BluTV işi falan kovala bari akıl var mantık var. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizi yeni bitmişti, biraz nefes alsaydı diyecektim ama en azından dijital bir yapımda yer alacak, o kadar da sorun değil. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Yorumlara baktım da yorum yaparken biraz düşünerek yorum yapsanız keşke bu iş Dijitalde olacak iş çekim aşaması yayınlaması derken bayağı bir zaman geçecek zaten hemen yayınlanacakmış gibi yorumlar yapmayın ya :D

• Olmamış
Reactions: Maskeli Fedai

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yüzün mü dinlense acaba? Hergün traş olan insan bile yüzünü nadasa bırakır:T: (ne saçma örnek:A)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Açıkçası tepkilere ben de bu kadar olmasına şaşırdım yüzünü dinlendirmeden devam eden oyuncular mevcut hatta TV de değil dijitalde imiş.
------

Ay hayır ya ne bu acele, üstelik bu diziyi seçmiş, rezalet.
Erkek severse demiş belki isteyeceğin bir senaryo olur :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and EmreCan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım romantik-komedi türünde olur dizi. O kadar dram ve aksiyonun ardından Alperen'i güzel bir romantik-komedi de izlemek güzel olur. :Z

Bu arada dizi keşke Exxen'e, BluTV'ye falan yapılsaydı. beIN Connect'te pek ilgi göreceğini sanmıyorum.