Almanya - Fransa: 0-2

Almanlar da ne şanssız takım be. Geçen maçta o kadar oynadılar 1 gol atabildiler ondan sonra da penaltıyla maçı uzattılar. Şimdi de aynı şekil Almanlar ezdi resmen Fransa şansa bi penaltıyla 1-0 önde.

Müller turnuvanın fiyaskosu. Khedira, Mario Gomez ve Hummels'in yokluğunda Fransa Almanya'yı bir daha bu kadar rahat yakalayamaz. 2004'ün intikamını almalı.

İkinci yarı %90 Almanya 10 kişi kalacak gibi de görünüyor.

Gomez'i çok fena arıyor Almanya. Bal yapmayan arı gibiler top onlarda hücum yapmaya çalışıyorlar ama bitirişi yapacak adam yok. Yalnız koskoca Almanya Klose ve Gomez'den sonra bir tane forvet çıkaramadı mı ya o da ilginç.

Fransızlar gol aranmazdı hakem böyle olursa vay haline Almanların penaltısını verme Fransızlara olmadık penaltı

Neuer anca penaltıdan gol yerdi zaten. :A

Baştan anlamadık ama son gösterilen tekrarda penaltı olduğu net anlaşılıyor. İkinci yarı acayip tempolu olacak. Hızlı oyuncularıyla Fransa kontradan golü bulup maçı alır bence. :)
3.açıdan (yakın cekim) penaltı olmadığı çok açık

Gomez'i çok fena arıyor Almanya. Bal yapmayan arı gibiler top onlarda hücum yapmaya çalışıyorlar ama bitirişi yapacak adam yok. Yalnız koskoca Almanya Klose ve Gomez'den sonra bir tane forvet çıkaramadı mı ya o da ilginç.
Portekiz'de de yok ilginç gerçekten adamlar finale forvetsiz geldi.

Almanlar 2014'ün oldukça gerisindeydiler bu turnuva. Grup maçlarında ben bu turnuvayı kazanamayacağım diye bağırıyorlardı. Yine de Fransa'yı elemelerini beklerdim.

Almanlar çıksaydı kesin Almanya alır derdim de şimdi Fransa da Portekiz de alabilir belli olmaz.

Almanya da yorgun İtalya çok yordu Fransa İzlandayı ilk yarıda bitirdi sonra uyudu zaten olası bir sonuç oldu