Ali Sürmeli 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu!

4307c4746c4466c1e2417603c7cd6ca4.jpg

Yönetmenliğini Onur Tan'ın üstlendiği, başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer,, Hüseyin Avni Danyal, Burak Sergen, Sanem Çelik ve Sabina Toziya'nın yer aldığı dizinin kadrosuna 'Kurtlar Vadisi Pusu' ve 'Çarpışma' gibi dizilerde rol alan Ali Sürmeli dahil oldu.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümüyle Salı 20.00'de ATV'de!

Kaynak: televizyongazetesi.com​

• Harika
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu!

4307c4746c4466c1e2417603c7cd6ca4.jpg

Yönetmenliğini Onur Tan'ın üstlendiği, başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer,, Hüseyin Avni Danyal, Burak Sergen, Sanem Çelik ve Sabina Toziya'nın yer aldığı dizinin kadrosuna 'Kurtlar Vadisi Pusu' ve 'Çarpışma' gibi dizilerde rol alan Ali Sürmeli dahil oldu.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümüyle Salı 20.00'de ATV'de!

Kaynak: televizyongazetesi.com​
Tahmin edeyim, Ahmet Dahlan olarak girecek ve Hızır sezon finalinde öldürecek :A Bu dizi 2 sezondur güçlü birilerinin gelmesi ve Hızır'ın öldürmesi ile devam ediyor, herhangi bir farklılık olacağını sanmıyorum.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Tahmin edeyim, Ahmet Dahlan olarak girecek ve Hızır sezon finalinde öldürecek :A Bu dizi 2 sezondur güçlü birilerinin gelmesi ve Hızır'ın öldürmesi ile devam ediyor, herhangi bir farklılık olacağını sanmıyorum.
Işte bundan dolayı diziyi bıraktım adam akıllı bi düşman yok dizide gelip bireyler var bikac bölüm sonra öldürülüyor başka bişey yok. Şöyle 2-3 sezon sürecek bi düşman getirmeliler artık

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
dahlan'ı musa uzunlar olarak düşünmüştüm ama ali sürmeli daha yakışacaktır dizimiz arada vermiyor değişik bir önlem alınarak setlere devam edecekler. çok iyi takviye çok

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
dahlan'ı musa uzunlar olarak düşünmüştüm ama ali sürmeli daha yakışacaktır dizimiz arada vermiyor değişik bir önlem alınarak setlere devam edecekler. çok iyi takviye çok
o büyük çukurda cengiz erdenet rolünü canlandıracak büyük ihtimal ali sürmelide iyidir aynen