Spor Ali Koç

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hayal kırıklığı bazıları için 6 harflidir Ali Koç. Kendisiyle çok kısa bir diyoloğum bile olmuştu. 10 Kasım 2017'de Anıtkabir'e geldiğim zaman ben de Unifeb ile birlikte Anıtkabir'e gitmiştim. Kendisine çok büyük bir sevgi seli vardı ve foto çektirme hayalim yalan olmuştu.
Herkesten ayrılıp Anıtkabir'den çıkarken ben Anıttepe tarafından çıkmak için yola koyuldum. Anıtkabir'i bilen bilir Anıttepe tarafı araçların girdiği yerdir ordan genelde araçla çıkamazsınız. Ali Koç'un şoförü de ordan çıkmaya çalışmış galiba araçla geri dönüyorlardı bir baktım arabada Ali Koç başkanım diye seslendim. Aracı durdurdu camı açtı elini uzattı elini sıktım başkanım inşallah seçileceksiniz eski günlerimize döneceğiz dedim inşallah dedi gülerek. Sonra 50li yaşlarda bir kadın da ya Ali bey bırakın Fenerbahçe'yi ülkenin başına geçmeye çalışın dedi Ali Koç da tebessüm etti ve gitti.
Bu kadar heyecanla beklediğimiz bir adamın böyle bir hayal kırıklığı çıkması beni her gün şaşırtıyor. Efsane olacakken kestane oldu yazık.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Muharrem Usta'dan bile beter olmayı başarmış bir başkandır. Tebrik ediyorum.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir de hitabet konusunda bu kadar zayıf olduğunu seçim dönemimde galiba gözümüz artık köreldiği için göremedik.
Dün FB TV'de 3 saat konuştu. Yemin ederim her şeyi bırakıp Ali Koç'u izlesem 10 gibi uyuyacaktım normalde 3-4 gibi uyuyan biri olarak. 1 cümleyle söylenecek şeyleri 10 cümleyle söylüyor ve tonlama olsun başka şeyler olsun çok zayıf.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seçilmeden önce hem kendi taraftarınca çok seviliyordu hem de rakip taraftarlarca fazlasıyla saygı duyuluyordu. Şimdi ise kendi taraftarı artık sevmediği gibi, rakip taraftarlar tarafından ise nefret ediliyor. Başarısız olmasına rağmen üstelik. Bunu başarmak da kolay bir iş değil. Halbuki kimse durup dururken nefret kazanmaz.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kim derdi ki Koç ailesinden biri bu kadar başarısız olacak :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yola yanlış insanlarla çıkan, bu yüzden sürekli plan değiştirmek zorunda kalan "iyi niyetli insan". Şimdiye kadar kulüp için harcadığı şahsi servetine yazık ettiğini düşünüyorum.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eğer sezon sonunda şu şarkı çalarsa
Ya da şu şarkı

Tüm Koç'lar bir araya gelse o koltukta oturman mümkün değil bunu bil Ali Koç :A Ki bunun da oranı %80 :A %15 TS %5 biz şampiyon oluruz :A

Ki ben 2022'yi bile zor görür diyorum. Neyse senden kurtulalım da sonrasına bakarız.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Ya da şu şarkı

Tüm Koç'lar bir araya gelse o koltukta oturman mümkün değil bunu bil Ali Koç :A Ki bunun da oranı %80 :A %15 TS %5 biz şampiyon oluruz :A

Ki ben 2022'yi bile zor görür diyorum. Neyse senden kurtulalım da sonrasına bakarız.
Karakartal, aynaya bakınca bizim başkanı görüyormuş. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ya da şu şarkı

başladın yine olumsuz yorumlara bence sen stada gitme ıslıklamama şartıyla gitsinler stada ben olsam imzak kağıdı yaparım @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx