Ali Koç Yabancı Kuralı ve TFF Başkanlığı Hakkında Konuştu

Royal Highness

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
568
Puanı
104

images-4.jpeg

Ali Koç, yabancı kuralı ve TFF Başkanlığı hakkında konuştu. İşte o açıklama ;

"Bir evvelki federasyonun kulüplere bir diretmesi, bizim kabul etmediğimiz şeyleri masaya sürmesi gibi bir şey yok. Hep beraber müşterek karar verdik. Geldiğimiz nokta itibarıyla kulüplere vaat olarak bu konuda yardımcı olacağını söylemiş. Aslında 10'dan fazla yabancısı olan herkese yarayan bir karar. Aynı zamanda da yeni kuralın uygulanacağını düşünerek transfer stratejisini planlayan kulüpler için bir dezavantaj. Bunlardan biri biziz. Burada önemli olan hepimizin menfaati. Bu kural olacağı zaman ayrılacak oyuncular için pazarlık gücümüz düşüyordu. Bu bir nebze nefes aldıracaktır."

"Tüm kulüpler Hasan başkanı istiyordu"

"İstisnasız tüm kulüpler Hasan başkanı istiyordu ama göreve yeni gelmesi sebebiyle, hem de onların olağan seçiminin önümüzdeki sezonun sonunda olacağından dolayı affını istedi."

Kaynak: T24

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Şahsi görüşüm olarak TFF başkanı değiştiğine göre Ali Koç'un da kulüpler Birliği başkanı olmasını istememiştim. Madem oldu eskisinden daha akıllı davranır umarım. Artık olayları ve durumları kişisel değil Türk Futbolunu nasıl daha iyi yerlere getirilir daha çok kişi izler diye düşünmeli.

Şahsi görüşüm olarak TFF başkanı değiştiğine göre Ali Koç'un da kulüpler Birliği başkanı olmasını istememiştim. Madem oldu eskisinden daha akıllı davranır umarım. Artık olayları ve durumları kişisel değil Türk Futbolunu nasıl daha iyi yerlere getirilir daha çok kişi izler diye düşünmeli.
gs dışında 18 kulüp desteklemiş nerdeyse tulum çıkarmış, demekki kulüpler ali koçtan memnun. hasan aratta çok sevilen isimlerden anladığım kadarıyla daha öncede onun gelmesi istenmişti .

gs dışında 18 kulüp desteklemiş nerdeyse tulum çıkarmış, demekki kulüpler ali koçtan memnun. hasan aratta çok sevilen isimlerden anladığım kadarıyla daha öncede onun gelmesi istenmişti .
Çok sevildiği için değil Hasan Arat aday olmamış yoksa çok faydalı işler yapmadı. Ligin böyle olmasında TFF tek sorumlu değil.

Bizim başkanın nerelerde hatalı olduğunu düşünüyorsun ?
Sürekli birlik beraberlik olmaktan bahsediyor ama iş başa düştü mü Fenerbahçe herkesten üstün ve başkanım ben ne dersem o olur mantığı var. Baksana lige ne hale geldi. Tek başına suçlu değil ama Fenerbahçe büyük olduğu için suçu da büyük.