Algı Eke ve Alper Saldıran'dan Yeni Film: 'Sil Baştan Kaynanam'

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,976
Puanı
1,061
62f11b604e3fe10df480ba63.jpg

Başarılı oyuncular Algı Eke ve Alper Saldıran yeni bir komedi filmi için bir araya geldi.

'Nasipse Olur' (2020) filminin yapımcısı Greenart Group'un imzasını taşıyan, yönetmenliğini Raşit Çelikezer'in, senaristliğini Barış Başar'ın üstlendiği 'Sil Baştan Kaynanam' adlı yapımda Eke "Ceylan", Saldıran ise "Ünal" karakterini canlandırırken iki oyuncuya Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Yeşim Dalgıçer ve Ünal Yeter gibi isimler de eşlik ediyor.

Çekimleri Sivas'ta gerçekleştirilen filmin 18 Kasım'da vizyona girmesi planlanıyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,976
Puanı
1,061
Algı Eke'nin saçma salak filmlerde oynamasına üzülüyorum. Bu tarz işlerde para için oynadığını biliyorum ama dizi-film açısından daha nitelikli işlerle aynı parayı kazanabilme imkanı olsa keşke. :(

• Beğendim
Reactions: Klaus

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Algı Eke'nin saçma salak filmlerde oynamasına üzülüyorum. Bu tarz işlerde para için oynadığını biliyorum ama dizi-film açısından daha nitelikli işlerle aynı parayı kazanabilme imkanı olsa keşke. :(
Herkesin iyi bir menajeri , akıl hocası yok maalesef mecburen böyle işlere evet demek zorunda kalıyorlar.