Aleyna Tilki - O Ses Türkiye Yılbaşı Performansı

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
bu şarkıyı iyi söylüyor ama öbür şarkılarda başarılı olamıyor yanlış doğruyu götürür:A:A
on-yargi-2.jpg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
dikkat ettiysen yorumlarda yetenekli diyorum onun için ayrıca gesi bağlarını da iyi söylüyor bunlarda hakkını fazlasıyla teslim ettim buda önyargılı olmadığımın ispatı,ancak dünya starı değil birkaç şarkıyla dünya starı ilan ettiniz işin doğrusu fazla abartıyorsunuz:A:A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
dikkat ettiysen yorumlarda yetenekli diyorum onun için ayrıca gesi bağlarını da iyi söylüyor bunlarda hakkını fazlasıyla teslim ettim buda önyargılı olmadığımın ispatı,ancak dünya starı değil birkaç şarkıyla dünya starı ilan ettiniz işin doğrusu fazla abartıyorsunuz:A:A
Geleceğin Dünya Starı diyoruz :A Bir Selena Gomez'den ne eksiği var Aleyna'cığımın :A Egosu yeter :bhr:

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
hayır çoğu yorumda dünya starı ilan edildi bu çok yazıldı.ayrıca egoyla dünya starımı olunur yok artık:A:A
Sıkı dur, günümüzde dünya starı olmanın 3 altın kuralını açıklıyorum :A 1. Sesin kıvrak ve güzel olacak. 2. Yaşın az olacak, çünkü sosyal medyanın efendileri ergenler sevmeli 3. Yüksek derecede egon olacak. Herkes severse fazla saygı duyulan efendi biri olursun unutulup gidersin. Tanınmak için nefret edenlerin, gıcık kapanların da fazlasıyla olmalı :A
Bu kız bu 3'üne de sahip. Dünya starı olmada önü açık :A:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sıkı dur, günümüzde dünya starı olmanın 3 altın kuralını açıklıyorum :A 1. Sesin kıvrak ve güzel olacak. 2. Yaşın az olacak, çünkü sosyal medyanın efendileri ergenler sevmeli 3. Yüksek derecede egon olacak. Herkes severse fazla saygı duyulan efendi biri olursun unutulup gidersin. Tanınmak için nefret edenlerin, gıcık kapanların da fazlasıyla olmalı :A
Bu kız bu 3'üne de sahip. Dünya starı olmada önü açık :A:A
ilk 2 şık ok ama son şık biraz fazla:D birinde ego fazla olduğunda o kişi sorunlu biri olur:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aleyna14422383755a4953d8a7466.jpg

Son dönemin gözde şarkıcılarından genç yıldız Aleyna Tilki O Ses Yılbaşı akşamına konuk oldu.

Yıla damga vuran 'Sen Olsan Bari' şarkısıyla stüdyoyu coşturan genç şarkıcı Türk Rock'ın usta isimlerinden Şebnem Ferah'ın 'Sil Baştan' şarkısını kendi has şekilde yorumladı.

O Ses Yılbaşı rekor reytingle yılbaşı gecesinin açık ara en çok izlenen yapımı olmuştu.

İşte o anlar:

https://o-ses-turkiye.acunn.com/aleyna-tilki-o-ses-turkiye-sahnesinde-1112122-video

Güzel söyledi ben beğendim. :D Ama kıyafeti berbat bence..