Aleyna Kalaycıoğlu ‘Survivor All Star 2024’ Kadrosunda!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,928
Puanı
1,060
IMG_7704.jpeg
TV8'in Acun Medya imzalı yarışma programı Survivor'ın 'All Star' sezonu için her gün yeni bir yarışmacı açıklanmaya devam ediliyor.

Acun Ilıcalı ile Murat Ceylan'ın sunuculuğunu üstlendiği programa, Nagihan Karadere’den sonra açıklanan ikinci kadın yarışmacı, 2021 yılında yarışmaya damga vurmuş olan Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Survivor All Star, yakında TV8'de!

• Harika
Reactions: MasacRE
Acun tüm tuşlara basacak bu sene... Parayı basıp basıp hepsini getirecek..

Batuhanın sms yok diye gelmek istemediği yönünde bir haber okudum, doğruysa demek ki sadece sms atan küçük yaş kitlesine güvenmiyormuş, sms yoksa barışda gelmez 😁

Turabi rahatsız diye biliyorum durumuna göre gelirse izlenirliği iyice artar..
Turabi, Hilmicem, Avatar Atakan, Yarışmacı Olarak Murat, Poyraz.... Alp Kırşan sunucu olarak dönsün, Dr. Metin bile dönsün 😄😁

Acun tüm tuşlara basacak bu sene... Parayı basıp basıp hepsini getirecek..

Batuhanın sms yok diye gelmek istemediği yönünde bir haber okudum, doğruysa demek ki sadece sms atan küçük yaş kitlesine güvenmiyormuş, sms yoksa barışda gelmez 😁

Turabi rahatsız diye biliyorum durumuna göre gelirse izlenirliği iyice artar..
Turabi, Hilmicem, Avatar Atakan, Yarışmacı Olarak Murat, Poyraz.... Alp Kırşan sunucu olarak dönsün, Dr. Metin bile dönsün 😄😁
İşin içine illa sms katar Acun, eleme için değilde, işte en çok oy alana bir takım avantaj sağlarlar belki, yemek olur, başka bir adayı belirleme falan olur.
Eski formatta elenen yarışmacılar dahil tüm yarışmacıların oyları belirliyordu, öyle bir durumda da performansı iyi olan kazanmaya bilir. Tıpkı Fenerbahçe - Galatasaray Survivor zamanı performansı berbat olan Taner’in haksız birinciliği gibi :A eski zamanlardada performansı iyi olanlar erkek eleniyordu.

Aleyna en azından daha 2. yarışması olacak, diğerleri 4-5 kere olacak :A @dreamy ’nün favori yarışmacısı

İşin içine illa sms katar Acun, eleme için değilde, işte en çok oy alana bir takım avantaj sağlarlar belki, yemek olur, başka bir adayı belirleme falan olur.
"Eğer gerçek bir AllStar Survivor'u izlemek istiyorsak olmamalı çünkü evet acun sms'lerden para alıyor ama reytingler 2-3 olursa oy atacak insanların sayısı de az demektir diğer yandan sms olmadığı için rol yapan sürekli kendini acındırmak isteyen yarışmacı zor olacak ve gerçek kulisler ortaya çıkar halk da kulis,dram sever reytingler artar Acun yine reklamlardan parayı alır.
Tabi bu benim izlemek istediğim survivor bu yüzden sonunda senin dediklerin olacak.

"Eğer gerçek bir AllStar Survivor'u izlemek istiyorsak olmamalı çünkü evet acun sms'lerden para alıyor ama reytingler 2-3 olursa oy atacak insanların sayısı de az demektir diğer yandan sms olmadığı için rol yapan sürekli kendini acındırmak isteyen yarışmacı zor olacak ve gerçek kulisler ortaya çıkar halk da kulis,dram sever reytingler artar Acun yine reklamlardan parayı alır.
Tabi bu benim izlemek istediğim survivor bu yüzden sonunda senin dediklerin olacak.
Acun kaç senedir bir şeyler diyor başlangıcında ama sonradan yine kendi formatı ile devam edip, sürekli yeni kurallar getirip yarışmacıları sağa sola yollayarak müdahalelerde bulunuyor. Güya geçen sene performansa dayalı bir sezon olmayacaktı ama akıl diye vurguladığı araya puzzle katmasıymış :A

Yarışmanın her şeyi senaryo, yarışma esnasında ve sonrasında çok problem yaşadığı herkes yine yarışmacı olarak açıklanıyor. Bu da aslında izlediklerimizin çoğunun gerçek olmadığını kanıtlıyor.

Ben bu yarışmanın İsveç versiyonunuda zamanında izleyip bir zamanların sıkı bir Survivor izleyicisinin ama Acun son senelerde oyuncak etti. Survivorda aslında elendiğinde elenmeyen başka bir adaya gidip her elenenlerin karşılaşıp kazananın bir süre sonra yeniden yarışmaya döndüğü zamanlar oluyordu. Acun bunu hiç katmadı yarışmasına ve aslında çok iyi olurdu. O gitti saçma bir Sürgün adayı kattı formata :A

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛
Eski formatta elenen yarışmacılar dahil tüm yarışmacıların oyları belirliyordu, öyle bir durumda da performansı iyi olan kazanmaya bilir. Tıpkı Fenerbahçe - Galatasaray Survivor zamanı performansı berbat olan Taner’in haksız birinciliği gibi :A eski zamanlardada performansı iyi olanlar erkek eleniyordu.

Aleyna en azından daha 2. yarışması olacak, diğerleri 4-5 kere olacak :A @dreamy ’nün favori yarışmacısı
Beni Survivor’a tekrar döndürecek o hamle gelmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

2021 izlemediğim sezonlardan biri olsa da Aleyna radarıma girmişti güzelliğiyle :A Bu sezonda destekleyeceğim isimlerden biri olacaktır Aleyna sultanım :A

AMAN İYİ DEĞİLİM BEN. ACUN ABİM ACİL DAMLA CAN AÇIKLAMASI DA YAP ARTIK SERİ...
Yarıṣmaya renk gelmiṣ :A