'Alev Alev' Sezon Sonunda Bitiyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
alev-alev.jpg

Show TV'nin sevilen dizisi Alev Alev'ın akıbeti belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş, Berker Güven ve Zuhal Olcay'ın paylaştığı; özellikle son haftalarda ciddi bir reyting kaybı yaşayan yapım, önümüzdeki haftalarda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Öte yandan dizinin kaçıncı bölümde sona ereceği ise şimdilik belirsiz.

Alev Alev, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Yamaç Okur (dizinin uygulayıcı yapımcısı)

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Camdaki Kız'ın ilk kurbanı desem yine başım ağrır o yüzden demeyeceğim. :A Zaten o rezil senaryo devam ettikten sonra başka dizi de gelse finale sürüklerdi çünkü Ç**D*r denilen o saçmalığı yaptıktan sonra zaten çoğu insanın gözünde bitmişti. Demet Evgar'ı üzerinden prim kasılmayacak kaliteli projelerde görmek dileğiyle.

• Sinir Bozucu
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben 'tuttu sayılmaz' derken bana laf söyleyenler vardı burada, haklı çıktık yine. :A

Çok umutlu olunan bir projeydi, ben dizi yoğunluğumdan dolayı izleyemedim ama desteklediğim işlerden biriydi. Keşke daha uzun ekranlarda kalabilseydi. Kadın oyuncu kadrosu gerçekten çok iyiydi. Tüm ekibin yolu açık olsun...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Ben 'tuttu sayılmaz' derken bana laf söyleyenler vardı burada, haklı çıktık yine. :A

Çok umutlu olunan bir projeydi, ben dizi yoğunluğumdan dolayı izleyemedim ama desteklediğim işlerden biriydi. Keşke daha uzun ekranlarda kalabilseydi. Kadın oyuncu kadrosu gerçekten çok iyiydi. Tüm ekibin yolu açık olsun...
Bir ara gerçekten tutmuştu da senaristlerin bu kadar batırabileceği kimsenin aklına gelmezdi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
26'da bitecektir. Uzun sürmemesi yine işime geldi. Baştan izleyemedim, Akrep perşembeye geldi derken izleyemedim. Bittikten sonra ilk bölümlerine bakmaya çalışırım artık. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Senaryo bu denli saçmalamasaydı şuan sezon finali konuşuluyor olurdu.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ay Yapım'ın acilen senarist değiştirmesi gerekiyor. İstisnasiz her dizisi iyi başlayıp saçmalıyor. Alev Alev kadınların gücünü ve erkeklerin megolamanlığına parmak basacak bir dizi olması gerekirken aşkın 50 tonuna çevirdiler diziye.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ay Yapımın tutmayan bir dizisi daha bakalım ne zaman durduracaklar bu kötü gidişi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
30. bölümde final yapması planlanıyormuş ama reytinglerin durumuna göre 26'ya çekilebilirmiş (muhtemelen de çekilecek). (Kaynak: Birsen Altuntaş)

Bence 26'da biter. Bu dizi için beklentim çok yüksekti, sanırım Ay Yapım'ın bir senarist sorunsallı dizisi de bu oldu.
#şükür #hamd #dua
Bayram haftası biter.

26'da bitecektir. Uzun sürmemesi yine işime geldi. Baştan izleyemedim, Akrep perşembeye geldi derken izleyemedim. Bittikten sonra ilk bölümlerine bakmaya çalışırım artık. :A
Senaryo bu denli saçmalamasaydı şuan sezon finali konuşuluyor olurdu.
Ay Yapım'ın acilen senarist değiştirmesi gerekiyor. İstisnasiz her dizisi iyi başlayıp saçmalıyor. Alev Alev kadınların gücünü ve erkeklerin megolamanlığına parmak basacak bir dizi olması gerekirken aşkın 50 tonuna çevirdiler diziye.
Ay Yapımın tutmayan bir dizisi daha bakalım ne zaman durduracaklar bu kötü gidişi.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
30. bölümde final yapması planlanıyormuş ama reytinglerin durumuna göre 26'ya çekilebilirmiş (muhtemelen de çekilecek). (Kaynak: Birsen Altuntaş)
Ne 30'u ya 26 da bitsin işte. Hem dizi canavarı Show devam ettirmez o kadar. Arıza ve Ramo'yu bitirdi daha iyi reytingler aldıkları halde.