Aldatmak'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FbjZM6XXgAAerrD

ATV'nin merakla beklenen Tims&B Productions imzalı yeni dizisi 'Aldatmak'ın yayın tarihi belli oldu!

Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu'nun oturduğu, başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Caner Şahin ve Feyza Sevil Güngör'ün paylaştığı yapım, perşembe akşamları izleyici ile buluşacak.

Aldatmak, ilk bölümüyle 22 Eylül Perşembe 20.00'de ATV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çok yavan bir dizi gibi duruyor. Seyirciye hiçbir şey vaat etmiyor.
Aynen öyle. Ben de ilk tanıtımının ardından benzer bir düşünce yazmıştım ve hala da aynı düşünüyorum.
Bu mu Çukurova'nın yerini tutacak olan dizi? :F Fragmanlar ilgi çekici olur normalde ama bu tanıtımda ilgi çekici ve heyecan verici tek sahne yok, çok durgun ve sıradan bir fragman olmuş. Bu gidişle Çukurova'nın aldığı reytinglerin yarısını bile alamaz. Bir Çukurova'nın ilk tanıtımına bak, bir de bu dizinin tanıtımına bak. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,338
Puanı
860
Oo Cadivan'da buradaymış :Z :bhr: @kerem @12.Adam

Dizinin ilk bölümüne şans veririm belki ama bilniyorum fragmanları gel beni izle demiyor merak uyandırmıyor. Kanalın elinde patlarsa şaşırmam :A

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,342
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öyle ya da böyle bir süre sonra bozacak. Tutarsa Çukurova gibi suyunu çıkaracaklar, tutmasa yayından kaldırılır. :A RTÜK yasakları da bunların kreması oluyor. Bende atv'de en son Selena, Ezhel izlemişimdir. :A
BZÇ gibi büyük bir etki yaratmaz ama kendisini devam ettirecek oranlar alır ve günü kurtarır, gün birincisi olma potansiyeli de var. Düşük giderse de kanal yapım şirketinin hatırına bir süre devam ettirir bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam