'Alboraların Sert Kışı' Dizisinden Esra Bilgiç ve Ozan Akbaba'ya Teklif | Kanal D

Yok canım Şehrin Melekleri dizisinin senaryo çalışmaları başladı iptal olmadı yani niye iptal olsunda
Şehrin Melekleri ayrı o istihbarat dizisi ayrı ahmetcim anlamıyon mu ?
Şehrin Melekleri'nde sıkıntı yok, ama istihbarat dizisi iptal oldu maliyetten dolayı diye duydum.

@Alemdar Peki Bozdağ Filmin Binbir Gece Masalları Dizisi o hangi kanalda yayınlanacak. Galiba tabii ile anlaşma olmamış atv almış diziyi doğrumu

Belki de Deniz Can gibi genç birini
Böyle bir mafyatik diziye genç isim ne kadar yakışır bilmiyorum ama Daha önce tanınan ve kariyeri iyi birini seçmeleri dizi adına güzel olur. Benim tahminim mafya dizisine genç isim seçmezler gibime geliyor. Hudutsuz'u anladım ama bu tam edho tipi dizi bence tanınmış isim olur.

Böyle bir mafyatik diziye genç isim ne kadar yakışır bilmiyorum ama Daha önce tanınan ve kariyeri iyi birini seçmeleri dizi adına güzel olur. Benim tahminim mafya dizisine genç isim seçmezler gibime geliyor. Hudutsuz'u anladım ama bu tam edho tipi dizi bence tanınmış isim olur.
Ben de biliyorum ama ne diyelim :(

• Beğendim
Reactions: ahmetbey
Screenshot_20240909_101402_Chrome.jpg

@Alemdar sence bu doğrumu

tam da cok begendigim bir senariste denk gelmisken,
:ok: @Mehmet Can , @Royal Highness bu diziyi kacirmam buyuk ihtimal.
zaten ozan akbaba da kabul etmis, geriye sadece tanitim ve fragmanlari beklemek kaliyor .