'Alboraların Sert Kışı' Dizisinden Esra Bilgiç ve Ozan Akbaba'ya Teklif | Kanal D

Royal Highness

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
660
Puanı
104
884-esra-bilgic-ve-ozan-akbaba-alboralarin-sert-kisi-dizisinde-partner-oldu-1.webp

Tay Yapım’ın Kanal D için hazırladığı 'Alboraların Sert Kışı' dizisi, yeni sezonun en çok konuşulacak projelerinden biri olmaya aday.

Lübnan yapımı 'Al Hayba'nın yerli uyarlaması olacak olan dizi, güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor. Gülizar Irmak'ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız'ın yöneteceği dizide kadın başrol için Esra Bilgiç'in imza aşamasında olduğu öğrenilirken, partneri olarak Ozan Akbaba'ya teklif götürüldü.

Esra Bilgiç'in dizide oynamasının kesinleşmesi hâlinde Bilgiç 'Alya' karakterine hayat verecek. Kanada'da yaşayan Alya, eşi Boran'ın ölümünün ardından Mardin'e gelecek ve eşinin vasiyetini yerine getirmek için kendini bir aile kaosunun ortasında bulacak.

Ozan Akbaba ise teklifi kabul ederse Alya'nın ölen eşi Boran'ın kardeşi 'Cihan' karakterini canlandıracak.

'Alboraların Sert Kışı' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Haber.com

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: Angelica
  • Harika
Reactions: Royal Highness
esra'yi en son oynadigi digital iste cok begendim. ozan'i da uzun suredir bekliyorum. umarim *kabul ederler. *izlerim.

Ozan Akbaba yapma abi Bahadır Özdener'i bekle :(