Al Yazmalım gün değiştirdi!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Beklenilen ilgiyi göremeyen 'Al Yazmalım' dizisi bir kez daha yayın gününü değiştirdi.
Sezon sonu final yapacak olan başrollerini Özge Özpirinçci, Barış Falay, Seçkin Özdemir'in oynadığı 'Al Yazmalım' dizisinin yayın günü değişti. Dizinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci bu haberi Twitter'da takipçileriyle paylaştı.

İŞTE O TWEET:

" Al Yazmalım'ın günü değişti! Yeni bölümler Salı 20.00'da ekranda olacak. "

Son düzenleme:
bence bu dizi hangi güne geçerse geçsin şansı yok

Dizi için iyi olur mu bilmem ama dizi gerçek hikayeden çok uzadi, bu bir gerçektir.

Aslında bitirmeleri gerekir. Dizi zaten izlenmiyor hikaye de belli ki tıkanmış. Daha fazla ısrar etmenin anlamı yok bence.

Final için son 6 bölüm kaldi. 39.bölümde final yapacak. Biliyorsunuz, kontraktlar, sözlesmeler; 13-26-39 diye yapilir. Muhtemelen bitmeme sebebi budur. :)

Final için son 6 bölüm kaldi. 39.bölümde final yapacak. Biliyorsunuz, kontraktlar, sözlesmeler; 13-26-39 diye yapilir. Muhtemelen bitmeme sebebi budur. :)
alakası yok 13 olmadan biten çok dizi var veya 20 lerde 30 larda

alakası yok 13 olmadan biten çok dizi var veya 20 lerde 30 larda

Alakasi yok derken? Bu piyasada oldugum için ve bu sektörde bulunan insanlari tanidigim için uyduruk bir sey söylemiyorum.

istisnalar kaideyi bozmaz zaten. O dizilerin reklamlari çok fazla yapilmamistir veya yapimci ve kanal anlasamamislardir. :)

Zeynep Eronat bir programda dizide İlyas motorcu yerine taksi şoförü olsa filme daha yakın hikaye olurdu gibi bişey demişti :)

Alakasi yok derken? Bu piyasada oldugum için ve bu sektörde bulunan insanlari tanidigim için uyduruk bir sey söylemiyorum.

istisnalar kaideyi bozmaz zaten. O dizilerin reklamlari çok fazla yapilmamistir veya yapimci ve kanal anlasamamislardir. :)
sen tanıyosan bizde tanıyoruz bu sektörün içindeyim derken ne sektörü

Bence filme daha yakin bir dizi yapsalardi ve daha fazla melodramlar koymasaydilar daha fazla izlenebilirdi..

39'u bekliyor olabilirler ama 26'da da bitirilebilirlerdi. Yapımcı ve kanal anlaştıktan sonra 39'dan önce de bitebilirdi fakat Ay Yapım bitirmeye yanaşmıyor herhalde...

Bu tür sorulari bu konuda cevaplamak saçma olur ve konu disina girer. Istedigin sorulari özel mesajdan sorabilirsin. Birçogunu da sorgu odasinda cevapladim zaten.
yoo ben burda soracam söylüyosan söyle söylemiyosan inanmıyorum ziyaretçi mesajlarına bi bak sonra cevaplarsın özel mesajları

Dizi yeni gününde, ATV'nin yayınladığı dizi tekrarlarından fazla izlenir. En azından ilk 30'a girme şansı yüksek.

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove