Star Akrep - Dizi Yorumları

Çok uzun, reklam saatleri düzensiz. Bir türlü ayarlayamadılar gitti. :(

Bende Instagram'da ki sahnelere tekrar bakarım.
Hangi dizi ne zaman reklama giriyor asla bilmiyorum da reklam süresinin biri çok uzun biri de nispeten kısaydı. Süresi de uzun olunca koptum sonlara doğru. O konuda Medyapım dizilerine hayranım.

Oradan nasıl izliyorsun ya, dizi sahneleri, fragmanlar vb. tek Youtube'da rahat ediyorum ve üşenmezsem oradan izlemeye çalışıyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Hangi dizi ne zaman reklama giriyor asla bilmiyorum da reklam süresinin biri çok uzun biri de nispeten kısaydı. Süresi de uzun olunca koptum sonlara doğru. O konuda Medyapım dizilerine hayranım.

Oradan nasıl izliyorsun ya, dizi sahneleri, fragmanlar vb. tek Youtube'da rahat ediyorum ve üşenmezsem oradan izlemeye çalışıyorum. :A
1 dakikalık sahneler daha iyi oluyor benim için, az olsun öz olsun. :A Bölümü YouTube'dan izlemek çok kötü bu arada. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
1 dakikalık sahneler daha iyi oluyor benim için, az olsun öz olsun. :A Bölümü YouTube'dan izlemek çok kötü bu arada. :F
Bana çok az geliyor 1 dakika valla. :A Neden ya? Reklamı çok oluyor da reklamları bir şekilde atlatınca rahat oluyor valla, player'ı çok kullanışlı bence. :F Ama dün Akrep'i Puhu'dan izledim, onun da player'ı gayet başarılıymış. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Bana çok az geliyor 1 dakika valla. :A Neden ya? Reklamı çok oluyor da reklamları bir şekilde atlatınca rahat oluyor valla, player'ı çok kullanışlı bence. :F Ama dün Akrep'i Puhu'dan izledim, onun da player'ı gayet başarılıymış. :A
İzlediğim dizi ise 1 dakikalık videosu yeter, eğer izlemediğim bir dizi ise YouTube'dan bakarım.

Perşembe günleri canlı olarak YouTube'dan izliyorum, onu diyorum. :A TV gibisi olmuyor.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl
Merhaba @Emre Ozansoy , @slhttnmtl ...
Uzun zamandır Akrep hakkında konuşamıyorduk.Benim yokluğumda çok saşırdığım bazı şeyler olmuş ...
Öncelikle Emre'nin Perihan Emgen sevgisi yerini nefrete bırakmış.Bu demek oluyorki Emre de ben ve Selahattin gibi bir Ferdacı olmuş.

Bölüm Yorumlarıma gelirsem ,
Bölümler iyi gidiyordu ama Fikretin ölmesi , berna olayının kapanması diziyi biraz sakinleştirdi.Ahmet karakterini sevdim ama keşke Fikret hiç ölmese ve hatta Ahmet ve Efe diziye hiç girmeselerdi.Ferda akrepliğini nedense tek Ahmete kullanmaya başladı.Artık Perihanla uğraşmıyor bile... Umarım senaryo biraz toparlanır.
(Nedense 18. Bölümde final yapacakmış gibime geliyor )

Merhaba @Emre Ozansoy , @slhttnmtl ...
Uzun zamandır Akrep hakkında konuşamıyorduk.Benim yokluğumda çok saşırdığım bazı şeyler olmuş ...
Öncelikle Emre'nin Perihan Emgen sevgisi yerini nefrete bırakmış.Bu demek oluyorki Emre de ben ve Selahattin gibi bir Ferdacı olmuş.

Bölüm Yorumlarıma gelirsem ,
Bölümler iyi gidiyordu ama Fikretin ölmesi , berna olayının kapanması diziyi biraz sakinleştirdi.Ahmet karakterini sevdim ama keşke Fikret hiç ölmese ve hatta Ahmet ve Efe diziye hiç girmeselerdi.Ferda akrepliğini nedense tek Ahmete kullanmaya başladı.Artık Perihanla uğraşmıyor bile... Umarım senaryo biraz toparlanır.
(Nedense 18. Bölümde final yapacakmış gibime geliyor )
Merhaba,
Sonunda, çok şükür Emre de Ferda'cı oldu. İşte Ferda'nın gücü. :A

Yorumların bence çok doğru da bu gidişle son birkaç bölümün saçmalama potansiyeli daha yüksek ve umarım bu karakterlerle dizi fena saçmalar. Ferda'nın Perihan'a akreplik yapamaması biraz tedbir mi desem tam doğru kelimeyi bulamıyorum da neyse tedbir amaçlı olabilir çünkü Perihan zaten Ferda'yı elindeki her şeyden ediyor ki bunun üstüne onla uğraşması çok zor. Bu arada tedbir oraya biraz saçma oldu da Ferda içeriden çıktıktan sonra eski gücü de kalmadı üstüne bu başına gelenlerden dolayı yapamıyor akrepliğini bence.

Bence bu hafta Menajerimi Ara ve Sefirin Kızı bir grupta illaki bir grupta 2,0. oran aldığı için 2-3 haftası kafadan var ki hikayesini tamamlamasını da bekleyebilirler. Sezon sonuna dair tüm umutlarım kesildi ama 20'de final yapmasını çok isterim ki 1'li oranlara düşmediği sürece en azından 20'de umudum var.

• Beğendim
Reactions: STAR