'Akrep' Bu Hafta Yayınlanmayacak! Kadroya Yeni İsim! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,071
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
RB4DlS6eHUaHAZAazpDMoA.jpg

Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi 'Akrep' bu hafta yayınlanmayacak!

Yapımcılığını 1441 Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın oturduğu, başrollerini Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk'ün paylaştığı dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.

Öte yandan henüz neden yayınlanmadığı hakkında bir bilgi olmayan dizinin kadrosuna ise Suzan Aksoy dahil oldu.

240271.jpg

'Akrep' yeni bölümüyle 1 Nisan Perşembe 20.00'de Star TV'de!

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Ya korona vakası çıktı ya da üstte de söylendiği gibi eldeki bölümü finale çeviriyorlardır. 1 Nisan cehenneminden sağ çıkması mümkün olmadığı için belki de erkenden bitmesi en hayırlısı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,071
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu anda sadece eldeki bölümü finale çevirdiklerini düşünüyorum. Umarım saçma sapan, yarım kalmış bir finalle veda etmez ekrana.
Dizinin yerine kolaj bölüm vs. yayınlansa final ihtimalini düşünmezdim ama farklı türdeki içeriği koymuş. :( Eğer böyleyse yarım kalmış bir final olmaz umarım. Yoksa 15 hafta boyunca izlememizin bir anlamı kalmaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Dizinin yerine kolaj bölüm vs. yayınlansa final ihtimalini düşünmezdim ama farklı türdeki içeriği koymuş. :( Eğer böyleyse yarım kalmış bir final olmaz umarım. Yoksa 15 hafta boyunca izlememizin bir anlamı kalmaz.
Bence de artık boşa ümitlenmeye gerek yok ki Bizim Hikaye'nin finaline çok çabuk alışmıştım, buna da hayli hayli alışırım ki döner döner de izlerim zaten. :A

Dediğin çok doğru 15 hafta boşa gitmiş olacak ki bence en azından sonu son gibi olacaktır. Yazık oldu, bundan sonra bu kadar az izlenen hiçbir işe bağlanmamaya çalışacağım. :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,071
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de artık boşa ümitlenmeye gerek yok ki Bizim Hikaye'nin finaline çok çabuk alışmıştım, buna da hayli hayli alışırım ki döner döner de izlerim zaten. :A

Dediğin çok doğru 15 hafta boşa gitmiş olacak ki bence en azından sonu son gibi olacaktır. Yazık oldu, bundan sonra bu kadar az izlenen hiçbir işe bağlanmamaya çalışacağım. :(
Acaba bu hafta olmayışı düşündüğümüz gibi (senaryo revizesi ile final) değil de gün değişikliği gibi bir şey olabilir mi? :A Bence kanal bir şans daha verecek gibi. :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Acaba bu hafta olmayışı düşündüğümüz gibi (senaryo revizesi ile final) değil de gün değişikliği gibi bir şey olabilir mi? :A Bence kanal bir şans daha verecek gibi. :A
Aslında her ne kadar düşük bir ihtimal gibi gelse de sonuçta zorunluluktan gün değiştirdi ve an itibariyle kanalın en az izlenen 2. işi olduğu için dediğin gayet mantıklı. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,071
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında her ne kadar düşük bir ihtimal gibi gelse de sonuçta zorunluluktan gün değiştirdi ve an itibariyle kanalın en az izlenen 2. işi olduğu için dediğin gayet mantıklı. :A
Sanırım diziye yeni bir oyuncu da gelecekmiş, öyle konuşuluyor şu an. :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl