Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak 'Kaderimin Oyunu'nda! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
r9u82u6.jpg

Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak 'Kaderimin Oyunu'nda!

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturacağı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı dizinin başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak paylaşacak.

Kaderimin Oyunu, yakında Star TV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Oha bu nasıl bir kast kimsenin birbiriyle alakası yok. :eek: Bir Başkadır'dan sonra Öykü Karayel bu tercihle nereye varmak istemektedir, Sarp Apak'ın dram dizisinde ne işi var, Akın ne mana derken aklımda deli sorular. :eek:

Ha ama şu açıdan sevindim Kırmızı Oda'yı kabul etmez, kaliteli işlerde olur dediğin Öykü'nün Kardeşlerim'in yapımcısının yeni Total dizisini kabul etmesi şoku sana yeter. :F @kerem

• Sinir Bozucu
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Klaus

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Öykü Karayel ve Sarp Apak'a geçmiş olsun. İki isminde daha kaliteli bir dizi ve rol arkadaşıyla ekranlara dönmesini isterdim.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sarp Apak'ı görmemiştim. Resmen rezalet Öykü Karayel ile ikisi için. Akın Akınözü de Recai'den sonra kaliteyi yerle bir etmişti ons yakışır. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Burada okuduğum yorumlar bazen gerçekten çok şaşırtıcı olabiliyor. :A

Türk oyuncular artık televizyon işlerinde para kazanmak için yer alıyor, dijital ve sinemada yayınlanan işlerde ise sanatsal yönlerini tatmin etmek için daha çok. Zaten hep dediğim gibi haftalık 2 saatten 30-40 hafta aralığında düzenli olarak yayınlanan içeriklerin kaliteli olma şansı yok denecek kadar az. O yüzden “ooo şu dizi dururken neden bu çöp dizide yer alıyor” yorumları fazlasıyla yersiz geliyor bana. Hangi yapımcı daha çok para veriyor, hangi yapımcı daha rahat koşullar sağlıyor ise o işlerde yer alıyorlar işte. Tek tük istisnaları elbette vardır ancak genel resim ortada…

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Konuda tek sevindiğim Akının dizi haberi maalesef Öykü ile uyumları yok ya

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuda tek sevindiğim Akının dizi haberi maalesef Öykü ile uyumları yok ya
Burada okuduğum yorumlar bazen gerçekten çok şaşırtıcı olabiliyor. :A

Türk oyuncular artık televizyon işlerinde para kazanmak için yer alıyor, dijital ve sinemada yayınlanan işlerde ise sanatsal yönlerini tatmin etmek için daha çok. Zaten hep dediğim gibi haftalık 2 saatten 30-40 hafta aralığında düzenli olarak yayınlanan içeriklerin kaliteli olma şansı yok denecek kadar az. O yüzden “ooo şu dizi dururken neden bu çöp dizide yer alıyor” yorumları fazlasıyla yersiz geliyor bana. Hangi yapımcı daha çok para veriyor, hangi yapımcı daha rahat koşullar sağlıyor ise o işlerde yer alıyorlar işte. Tek tük istisnaları elbette vardır ancak genel resim ortada…
Sarp Apak'ı görmemiştim. Resmen rezalet Öykü Karayel ile ikisi için. Akın Akınözü de Recai'den sonra kaliteyi yerle bir etmişti ons yakışır. :A
Öykü Karayel ve Sarp Apak'a geçmiş olsun. İki isminde daha kaliteli bir dizi ve rol arkadaşıyla ekranlara dönmesini isterdim.
Öykü Karayel senin ne işin var bu dizide :(
Genel hikayesi şöyle dizinin:
Asiye; 32 yaşında iki çocuk annesi güzel bir kadındır. Çok küçük yaşta annesini kaybetmiş, üvey anneyle büyümüş, mutluluğunu Cemal’le yakalayacağına inanınca 17 yaşında kaçarak evlenmiştir. Asiye ikinci çocuğu Umut’a hamile kaldığı zaman Cemal gittikçe içine kapanır, girdiği bunalımın sonucunda en sonunda evi terk eder. Sonrasında zengin bir ailenin kızı olan Helin Demirhan’la tanışır. Helin deliler gibi Cemal’e aşıktır. Cemal’in aklı hala Asiye’dir ama Helin hamile kalınca bir seçim yapar. Helin’le zengin rahat hayatı seçer. Çocukları için zorlu bir mücadeleye giren Asiye’nin hayatı Demirhan ailesi”nin müştemilatında büyüyen Mahir’le tanışmasıyla değişir.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İsmi, senaristi ve konusu zaten ben Total işi olacağım diyor ve Akın son dizisinde olduğu gibi bu tarz Total işini seçmesi şaşırtmadı ama Öykü Karayel ve Sarp Apak'a şaşırdım. :A Gerçi ne oyuncuları ne dizilerde görüyoruz. :A Yine de Öykü Karayel proje konusunda seçici davrandığı için şaşırdım.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Nesrinin reddettiği projeyi kabul mü etmiş Öykü :eek:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
İsmi, senaristi ve konusu zaten ben Total işi olacağım diyor ve Akın son dizisinde olduğu gibi bu tarz Total işini seçmesi şaşırtmadı ama Öykü Karayel ve Sarp Apak'a şaşırdım. :A Gerçi ne oyuncuları ne dizilerde görüyoruz. :A Yine de Öykü Karayel proje konusunda seçici davrandığı için şaşırdım.

Total işinin nesi varmış kabul edebilir ne var bunda :A ama yanlış yapmış Akın Mahkum dizisini kabul etseydi daha iyi olurdu ya..

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,526
Puanı
1,060
Akın'a seçile seçile bu ecünnü mü seçilmiş partner olarak, pesss. Ayrıca üç ismin de birbiriyle hiç bir alakası yok çok saçma seçimler olmuş.