Akın Akınözü 'Çatı Katı Aşk'ın Setini Ziyaret Etti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EbM0Q8nXsAAqZdH

Akın Akınözü 'Çatı Katı Aşk'ın setini ziyaret etti!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturacağı, başrollerinde; Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı'nn yer aldığı 'Çatı Katı Aşk' dizisinin setini aynı yapım şirketinin 'Hercai' adlı dizisinin başarılı VE yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü ziyaret etti.

Akınözü, set ziyaretinin ardından dizi ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

'Çatı Katı Aşk' 9 Temmuz Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

EbM0P7tXgAYiORH

EbM0OtvWsAA_l8K

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Hercai'de ki halini seviyorum ben ama burada ki hali de güzel. :A Ama sete gitmesi saçma olmuş. :F
Oradaki hali daha mı farklıydı ya :A e şimdi gidecek sonra o fotoğraflari koyacak arkasından bir de Banu koyacak 5 6 reyting diyordun ya o fotoğraflarla ilk bölüm rahat 7 yi görür güzel strateji bence:F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oradaki hali daha mı farklıydı ya :A e şimdi gidecek sonra o fotoğraflari koyacak arkasından bir de Banu koyacak 5 6 reyting diyordun ya o fotoğraflarla ilk bölüm rahat 7 yi görür güzel strateji bence:F

Akın'ın o kadar etkisi olsa kendi dizisine etkisi olurdu. :A Ben bu dizinin max. 6 reyting alacağını düşünüyorum hala. :A