'Aile'nin Kaç Bölüm Sürmesi Planlanıyor? | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FqifewxXoAM3kW8

Show TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi 'Aile'nin kaç bölüm sürmesi planlanıyor?

Yönetmen koltuğuna Ahmet Katıksız ile Cem Toluay’ın oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı uzun bir aradan sonra televizyon izleyicisi ile buluşturan dizi bu akşam yayın hayatına başladı.

İlk bölümü izleyiciden büyük beğeni toplayan dizinin 30 bölümlük tek bir sezon olarak planlandığı öğrenildi. Aslan Soykan karakterine hayat veren Tatlıtuğ'un da bu şartlar ile dizi ile anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Aile, yeni bölümüyle her salı 20.00'de Show TV'de

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,060
Bu kadar saçma bir haber görmedim. Sezon başında başlasa okey de zaten şu şartlarda 30 bölümü tek sezonda yapması imkansız. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Serenay’ın yaklaşık 10 yıl sonra TV’ye dizi yapması şaşırtmıştı, baştan planlı bir iş olması kararını etkiledi demek ki.

Bir izleyici olarak baştan planlı bir iş olması ve belli bir bölüm sayısının olması hoşuma gitti dizinin, bu şekilde başlayan ve biten yerli dizilerimiz genelde ortalamanın üzerinde oluyor kalite olarak.

Onun dışında reytingler çok yüksek gelse bile uzayacağını sanmıyorum eğer bu haber doğruysa. Üç Kuruş’tan önce Ay Yapım-Show TV ortaklığında çekilen İçerde ve Çukur var, İçerde direkt bu şekilde planlı bir işti. Reytingleri yüksek olmasına rağmen bitti. Çukur ise konusu sebebiyle çok daha uzun sürdü doğal olarak ama reytingleri yine gayet yüksekken bitti. İstense o da uzatılabilirdi. Yani düşük gelebilecek reytinglere kılıf uydurduklarını düşünmüyorum, tek bir örneğe (Üç Kuruş) bakıp böyle yapıldığını söylemek pek mantıklı değil…

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yaz sezonunda da mı devam edecek :A Böyle bir şeyin olması mümkün değil.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
30 bölüm süreceğini bile düşünmüyorum açıkçası. En fazla Kurt Seyit Şura gibi olur ömrü ama o çok daha iddialı bir diziydi. Bu, sezon finali yapmadan direkt final yapabilir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Serenay’ın yaklaşık 10 yıl sonra TV’ye dizi yapması şaşırtmıştı, baştan planlı bir iş olması kararını etkiledi demek ki.

Bir izleyici olarak baştan planlı bir iş olması ve belli bir bölüm sayısının olması hoşuma gitti dizinin, bu şekilde başlayan ve biten yerli dizilerimiz genelde ortalamanın üzerinde oluyor kalite olarak.

Onun dışında reytingler çok yüksek gelse bile uzayacağını sanmıyorum eğer bu haber doğruysa. Üç Kuruş’tan önce Ay Yapım-Show TV ortaklığında çekilen İçerde ve Çukur var, İçerde direkt bu şekilde planlı bir işti. Reytingleri yüksek olmasına rağmen bitti. Çukur ise konusu sebebiyle çok daha uzun sürdü doğal olarak ama reytingleri yine gayet yüksekken bitti. İstense o da uzatılabilirdi. Yani düşük gelebilecek reytinglere kılıf uydurduklarını düşünmüyorum, tek bir örneğe (Üç Kuruş) bakıp böyle yapıldığını söylemek pek mantıklı değil…
Madem geleceğine dair bu kadar tahmin yapasın var reyting tahminlerini de yazarsan iyi olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ben daha ilk bölümün reytinglerini görmeden böyle yorum yapılmasını sevmiyorum. Belki birkaç bölüm sonra 2 reyting bile almadı, nasıl devam edecek?
Ve ya 10 almaya başladı, o zaman 30 bölümde mi bitecek?
Ayrıca tek sezonluk iş diyorlar ve Martda başlıyor. Eğer çok iyi reyting alırsa gelecek sezon ortası 30. bölümde nasıl bitire bilirler? :D

• Aynen
Reactions: Mehmet Can

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Madem geleceğine dair bu kadar tahmin yapasın var reyting tahminlerini de yazarsan iyi olur. :A
Yazıyorum şimdi de ilk bölüm vasatmış ya, geleceğe dair de pek umut vermedi. :A 2. bölümde de tahmin yapalım biz, daha gerçekçi olur. Bu bölüm izlenir her türlü meraktan. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
168
Puanı
55
Bunu bilmek beni ister istemez diziden soguttu. Show Tv'nin zaten ortalama izlenme alan diziler 30 bölüm sürüyor genelde. Bu dizinin reytingleri iyi olursa 60-70 bölüm olacagini düsünmüstüm. Yazik.

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Eylülde başlayan bir dizi olsaydı hemen hemen 1 sezona denk geliyordu. O da normal. Yaz dizisi olup da sezonda da devam eden diziler ve yeni sezonda başlayacak potansiyel rakipler reytingleri olumsuz etkileyebiliyor. Martta başladığından ötürü 30 bölüm için anlaştılarsa da 40 - 45 bölüm olur o.Önümüzdeki Sezon sonuna kadar olacak 10 - 15 bölümün lafını yapacağını sanmıyorum Kıvanç Tatlıtuğ'un. Senaryoyu batırmazlarsa ve önümüzdeki sezon başında ciddi bir rakip olmazsa 2024 Haziranını görür.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mrt-06

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sezon ortasında planlı şekilde biten bir dizi görmedim :A Yargı bile tek sezonluk planlanmışken reytinglerden dolayı ikinci sezonu yaptı, Aile de bu reytinglerle ikinci sezonun sonunu görür.
2. bölümden itibaren düşer bu reytingler… ✍🏻

Yaprak Dökümü vardı bu arada örnek olarak. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar