Netflix After Life - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. SEZON

Ne ara izledim, ne ara bitti anlayamadım bile. İlk sezonu 6 bölüm, bölüm süresi 25-30 dakika arası. Epey akıcı, çok hoş bir dizi. Hem gülümsetiyor hem üzüyor, aslında olaylı bir iş değil ama akıp gidiyor. Kesinlikle şans vermenizi öneririm, kısa sürede ikini sezonu da tamamlayacağım. :X
Gazetede yaşananlar beni epey güldürüyor, gazetede çalışanlar da epey tuhaf ve ilgi çekici isimler. Yerel gazeteye çıkmak isteyen isimlerin hikayeleri de güldürüyor. :D

Son bölüm harikaydı, Tony yeniden hayata döndü diyebiliriz. Bir ara intihar etmeyi bile düşünmüş, köpeğim ne yapar diye vazgeçmiş...

Dizinin diyalogları ve replikleri de çok güzel, izlerken her şeyi de kaydedemiyor insan. Ama en çok aklımda kalan söz şu oldu: ''Önemsediğin şeyleri önemsemekten vazgeçemiyorsun.''

Müzikleri de çok güzel. Huzur veren işlerden biri oldu benim için. İkinci sezonu da bu hafta tamamlamayı planlıyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
3x1

Çok özlemişim diziyi öncelikli olarak. Çok iyi de bir giriş yaptı dizi, eski karakterler üst üste kendini gösterdi. Tabii hepsi gözümün önüne geldi ama bazı karakterlerde yabancılık da çektim. Tony aynı Tony, Lisa'ya yine aşık ve Emma'ya yine çektiriyor. Mezarlıktaki teyzemiz Anne yine çok sempatikti. Sanırım en çok Tony ile Anne'nin sahnelerini özleyeceğim dizide. İlk bölümde yine Tony ile Emma arasında değişen hiçbir şey olmadığını gördük. İyi bir başlangıç bölümüydü, bakalım sonu nasıl bitecek.

8/10