'Afili Aşk' Tekrarlarıyla teve2'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,905
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
AfiliA%C5%9Fk.jpg

Kanal D'nin ARC Film imzalı sevilen romantik komedi dizisi 'Afili Aşk' tekrarlarıyla geri dönüyor.

Yönetmen koltuğuna Serdar Gözelekli'nin oturduğu, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı, başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk'in bir araya geldiği dizi tekrarlarıyla yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Afili Aşk, perşembe gününden itibaren hafta içi her gün 13.30'da teve2'de!

• Beğendim
Reactions: EmreCan
Eğlenceli bir diziydi, Burcu-Çağlar uyumu iyiydi, yan karakterler komikti :A Bakarız denk geldikçe :A

ben izlemedim. dizi de 3. ve 4. isimler sempatikse, bir sans verebilirim en azindan bir kac bolum . :X
Başroller de yan karakterler de sempatikti, şans verebilirsin bence :A

Bu arada forumda En Favori Diziyi seçiyoruz sanırım sen etiket listesinde yoksun. Tam senlik oralar da, oylamalısın :A @Aserat

• Beğendim
Reactions: Dante
Başroller de yan karakterler de sempatikti, şans verebilirsin bence :A *

Bu arada forumda En Favori Diziyi seçiyoruz sanırım sen etiket listesinde yoksun. Tam senlik oralar da, oylamalısın :A @Aserat
*. tesekkurler.
romkom isleri renkli buluyorum. tam kafa dagitmalik oluyorlar -bence.

anket islerinde vs pek maharetli degilim. olmamam daha iyi . :ok: :X

• Beğendim
Reactions: Bully
*. tesekkurler.
romkom isleri renkli buluyorum. tam kafa dagitmalik oluyorlar -bence.

anket islerinde vs pek maharetli degilim. olmamam daha iyi . :ok: :X
Afili Aşk da romkom türünün başarılı dizilerinden. Kafa dağıtmak için birebir :A

Etiket listesinde unutulduysan hatırlatayım dedim, bilerek oy kullanmıyorsan sorun yok :A

• Beğendim
Reactions: Dante
Afili Aşk da romkom türünün başarılı dizilerinden. Kafa dağıtmak için birebir :A

Etiket listesinde unutulduysan hatırlatayım dedim, bilerek oy kullanmıyorsan sorun yok :A
zaten basroller begendigim isimler . o donemler vakit bulamamistim listemin disindaki ekstra dizilere dair . . .bi ara aradan cikarmaya calisacagim. kac bolum olduguna bile bakmadan bu derece de iddialiyim :bhr:. :X :ok:

anket konusu .tesekkur ediyorum inceliginden dolayi. dusunmen bile yeter.
:ok::bhr:

• Harika
Reactions: Bully