'Afili Aşk' Gelecek Hafta Yok!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk'tan izleyicilerine kötü haber!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Altan Erkekli, Neşe Baykent, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Uğur Uzunel ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin paylaştığı yapım, Kurban Bayramı nedeniyle gelecek hafta yayınlanmayacak.

Afili Aşk, yeni bölümüyle 21 Ağustos Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ayrı konulara gerek yok, zaten tek konumuz var. Oradan devam...

Kilit.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ayrı konulara gerek yok, zaten tek konumuz var. Oradan devam...

Kilit.
Bu konu ondan önce açılmıştı o yüzden kilitlenmesine gerek yok. Yeniden açık.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu konu ondan önce açılmıştı o yüzden kilitlenmesine gerek yok. Yeniden açık.
Daha önce bununla ilgili tüm konuları kitletmiştin tek konu için, hatırlıyorum. Bayram'da olmayacağı belli tüm yapımların zaten, herkes açsın 20 konu olmayacak diye. Bugüne kadar böyle bir şey yapılmadı.

O zaman bu konuyu düzenleyelim, Emre'nin açtığı konuyu kilitleyelim. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Daha önce bununla ilgili tüm konuları kitletmiştin tek konu için, hatırlıyorum. Bayram'da olmayacağı belli tüm yapımların zaten, herkes açsın 20 konu olmayacak diye. Bugüne kadar böyle bir şey yapılmadı.

O zaman bu konuyu düzenleyelim, Emre'nin açtığı konuyu kilitleyelim. :)
Bence bu seferlik böyle olsun çünkü iki konu da ondan önce açılmış. Sonradan olsa tamam ama şimdi kilitlenmesi için geçerli bir mazeret yok. O konuda da Benim Tatlı Yalanım, Her Yerde Sen vs. yazıyor bence hepsinin açık kalmasında sıkıntı yok.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence bu seferlik böyle olsun çünkü iki konu da ondan önce açılmış. Sonradan olsa tamam ama şimdi kilitlenmesi için geçerli bir mazeret yok. O konuda da Benim Tatlı Yalanım, Her Yerde Sen vs. yazıyor bence hepsinin açık kalmasında sıkıntı yok.
Bu seferlik böyle olsun diye bir şey yok, şimdi baktım da ilk olarak Serhat'ın konusu açılmış. O zaman o konudan düzenleme yapmamız gerekiyor, tüm başlık orada toplanır. Herkes kafasına göre olmayacak yapım açsa işimiz var, bölümü düzenli tutalım. Yılbaşı arasında da tek konuda toplandı ve açılan diğer konular silindi.