Adana Demirspor - Galatasaray | 2024-2025 Sezonu Süper Lig | 4. Hafta Maçı

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
5,512
Puanı
711
lig.jpg

Trendyol Süper Lig 2024-2025 Sezonu 4. Haftada Adana Demirspor, Galatasaray'ı ağırlıyor.

Galatasaray 2 maçta 2 galibiyeti bulunuyor.

İlk 11'ler şu şekilde;

Adana Demirspor: Deniz, Semih, Gravillon, Manev, Abdulsamet, Maestro, Tayfun, Bünyamin, Ali Yavuz, Nabil, Abat.

Galatasaray: Muslera, Kaan, Metehan, Abdülkerim, Jelert, Kerem Demirbay, Torreira, Barış Alper, Mertens, Kerem Aktürkoğlu ve Icardi

İlk yarı 0 - 4 Galatasaray önde bitirdi.

Maç sonucu Adana Demirspor 1 - 5 Galatasaray

Son düzenleme:
ligdeki takım sayısı düşürülmeli 16 en ideal olur. çok zayıf rakiplerle oynayıp avrupada az dişli takıma karşı çok zorlanıyoruz. ligin kalitesi arttırılmalı.

Maç sonucu 5-1 Galatasaray galibiyeti ile bitti.

Başlığı günceller misiniz? @fav10yönetim

Okan hocama laf edenler utanırlar mı? Zor… Form tutmaya başladıkça yine en büyük favori biz olacağız…

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Okan hocama laf edenler utanırlar mı? Zor… Form tutmaya başladıkça yine en büyük favori biz olacağız…
Adana Demirspor çok formdaydi :D

Daha ligin başında hocaya laf etmek iyi değil ama bazen değişiklik isteyince futbolcular olunca yapmak gerek :F

• Güldürdün
Reactions: Bully
Adana Demirspor çok formdaydi :D

Daha ligin başında hocaya laf etmek iyi değil ama bazen değişiklik isteyince futbolcular olunca yapmak gerek :F
Okan Buruk’un biraz formsuz olduğuna ben de katılıyorum ama takımı 2 sene üst üste şampiyon yapmış bir teknik direktöre de çok acımasız eleştiriler yapılıyor. 2.Fatih Terim’imizi çıkarmayalım mı, illa Terim’in kendinin mi gelmesi gerekiyor?

Okan Hocam geç form tutar zaten, güveniyoruz kendisine :A Anadolu takımları genel olarak zayıf, derbiler ligin kaderini belirleyecek

• Aynen
Okan Buruk’un biraz formsuz olduğuna ben de katılıyorum ama takımı 2 sene üst üste şampiyon yapmış bir teknik direktöre de çok acımasız eleştiriler yapılıyor. 2.Fatih Terim’imizi çıkarmayalım mı, illa Terim’in kendinin mi gelmesi gerekiyor?

Okan Hocam geç form tutar zaten, güveniyoruz kendisine :A Anadolu takımları genel olarak zayıf, derbiler ligin kaderini belirleyecek
Evet ligin kalitesiz olduğu konusunda hemfikiriz :D
Yerli hoca yabanci hocadan her türlü iyidir haklısın destekliyorum yerli hocaları ama 1 gol atıp defans yapıyorlar genelde
Derbiler de 1-2 yıldır sönük geçiyor 2 yıldır Okan Buruk sabit ondan mı acaba :F

Fener GS derbisini diyorum daha çok :F

• Güldürdün
Evet ligin kalitesiz olduğu konusunda hemfikiriz :D
Yerli hoca yabanci hocadan her türlü iyidir haklısın destekliyorum yerli hocaları ama 1 gol atıp defans yapıyorlar genelde
Derbiler de 1-2 yıldır sönük geçiyor 2 yıldır Okan Buruk sabit ondan mı acaba :F

Fener GS derbisini diyorum daha çok :F
Büyük takımlarla Anadolu takımları arasında makas açılmaya başladı bu iyi bir durum değil tabii.

Okan’a güçlü rakipler geldi bu sezon keyifli geçecektir derbiler :A

• Güldürdün
Büyük takımlarla Anadolu takımları arasında makas açılmaya başladı bu iyi bir durum değil tabii.

Okan’a güçlü rakipler geldi bu sezon keyifli geçecektir derbiler :A
Bekleyip göreceğiz. Avrupa'da da da bizim takimlar rekabet ederler umarım :D

• Güldürdün