Acun'dan Yepyeni Yarışma ''Dilimin Ucunda''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O Ses Türkiye, Var Mısın Yok Musun,Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor yarışmalarıyla rating rekorları kıran Acun Ilıcalı'nın son bombası yine çok konuşulacak.Türk televizyonlarının en çok izlenen Yarışma programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Acun Ilıcalı yeni sezonda ‘Dilimin Ucunda’ yarışmasını ekrana taşıyacak.

Acun Ilıcalı'nın sahip oldugu TV8 ekranlarinda gelecek olan yarışmasının ilk etabında ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacak. Programın moderatörlüğünü ise Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç yapacak.

Acun Ilıcalı yeni yarıması ‘Dilimin Ucunda’ için önümüzdeki hafta çekimlere başlayacak.

acun-ilicali-dan-dilimin-ucunda--4495473.Jpeg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu haberi okumuştum 2-3 gün önce ama konusu acılmıştır sanıyordum:X Okudugum yerde de çok küçüktü bahsedilmiş:X

Murat Dalkılıç'ı pek sevmem ama şarkıları iyidir:X (son şarkısı hariç)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Biraz dinlen be adam ya birisi bitiyor birisi başlıyor :D şu survivor programı n olmasa benden çekersin , gerci survivor da gizli kapaklı işler yaptın unuttum sanma :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Biraz dinlen be adam ya birisi bitiyor birisi başlıyor :D şu survivor programı n olmasa benden çekersin , gerci survivor da gizli kapaklı işler yaptın unuttum sanma :D
Biraz dinlen be adam dersiniz,izlemeye gelince herkesten önce koşarsınız 3 ay boyunca forumda Survivor konusuna yoğunlaştınız hatta ben sizi başka yere mesaj yazarken görmedim bile.:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@sürgünüm ya acun büyümü yapıyor anlamadım ama programları cok iyi :D bir ara survivor icin yorum yapıyordum orda haklısın ama ortam güzeldi :D
Adam bence gençlerin dilinden anlıyor baksana yarışmanın moderatörlüğünü Murat Dalkılıç üstlenecekmiş,Hem de O Ses Türkiye finalistlerini hatırlama imkanı bulacağız bu program da tutar.:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@sürgünüm ben bir yerde okudum acun kanalının ilk senesinde ilk 5 e sokmak istiyormuş , bu adam 1. Bile olur valla :D
YST 2 GÜN O SES TR 2 GÜN ONLAR BITINCE ARAYA SURVIVOR 3-4 GUNN ARAYA BIRKAC DİZİ alsana ilk 3 :))))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@sürgünüm ben bir yerde okudum acun kanalının ilk senesinde ilk 5 e sokmak istiyormuş , bu adam 1. Bile olur valla :D
YST 2 GÜN O SES TR 2 GÜN ONLAR BITINCE ARAYA SURVIVOR 3-4 GUNN ARAYA BIRKAC DİZİ alsana ilk 3 :))))
Sit-com'da yapacak ayrıca 3 Adam'da unutulmamalı,tartışmasız Türkiye'nin en iyi eğlence kanalı olur.:)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Yine Acun ve yine biz :D YST hariç tüm programlarını hiç kaçırmadan takip ediyorum bakalım bu nasıl olacak bekliyoruz :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Acun iyi hazırlanıyor gibi.Çok başarılı olma ihtimali yükse.:D

Demek Murat Dalkılıç buraya geliormuş.:FBoş yere O ses konusu açıldı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Söyle Söyleyebilirsen vardı bir ara acaba onun gibi bir yaırşma mı? :)

O Ses finalistleri olması iyiymiş, Murat Dalkılıç da iyidir ama tv8'de farkedilir mi bilmem. Acun'un kendisi yer almayacak herhalde?