Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
IMG_20220820_144913.png

Acun Medya'dan yeni dizi!

Yeni sezonla birlikte kendi dizi projelerini üretecek olan Acun Medya, Tuzak dizisinin ardından yeni bir dizinin daha hazırlığına başladı. İsmi henüz bilinmeyen diziyi daha önce Güneşi Beklerken, Kaçak Gelinler, Hakan Muhafız ve Atiye gibi dizilerde senaristlik yapmış olan Atasay Koç kaleme alırken, yönetmenliğini ise daha önce Hakim, Filinta, Halka vb. dizilerde yönetmenlik koltuğunda oturan Süleyman Mert Özdemir yapacak. Projenin başında ise Acun Medya'nın önemli isimleri İrem Kanan ve Bilgin Arslan bulunuyor. Cast çalışmaları başlayan proje yakında Tv8'de ekrana gelecek. Bilindiği gibi Acun Medya en son 2015 yılında Maral: En Güzel Hikayem dizisine imza atmış ve daha sonra dizi yapmamıştı.
IMG_20220820_144747.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,440
Puanı
409
Kanal D dışında kimse bu konuda başarılı olamadı hatta Kanal D bile artık bıraktı bu işleri iç yapımlar bu dönemde pek başarılı olamıyor ama bakalım belki kaliteli bir dizi çıkar.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,656
Puanı
1,061
Acun bu sezon dizilere ağırlık verdiğine göre yarışmaları azaltacak. Bu arada bu dizi ile ilgili kulağıma güzel şeyler geldi, tek tereddütüm yapımcısı :D

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Acun bu sezon dizilere ağırlık verdiğine göre yarışmaları azaltacak. Bu arada bu dizi ile ilgili kulağıma güzel şeyler geldi, tek tereddütüm yapımcısı :D
Aksiyon dizisi mi bu, yoksa dram dizisi mi? Yapacakları aksiyon dizisini çok övüyorlar, senaryosu çok iyi ve yüksek prodüksiyonlu olacak diye. :D
Yokkk gııu serhatın kastettiği farklı osmancanı diyor o da yok karede ':A
Artık nasıl etkilendiyse baktığı her surette Osmancan'ı görüyor demek ki. :A @serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,402
Puanı
1,060
Aksiyon dizisi mi bu, yoksa dram dizisi mi? Yapacakları aksiyon dizisini çok övüyorlar, senaryosu çok iyi ve yüksek prodüksiyonlu olacak diye. :D

Artık nasıl etkilendiyse baktığı her surette Osmancan'ı görüyor demek ki. :A @serhatt
Hayır be alakası yok. Ben dövmeli herifi beğendim neyin ne olduğunu biliyorum aklım başımda. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,469
Puanı
1,060
Acun dizici oldu. :F Bu o kadar kuvvetli bir dizi değil gibi, tanıtımı görmek lazım tabii. Bu sene Survivor'ı çok düşecektir ondan dizici olmuştur. :F