Acun Medya 'The 1% Club' Formatının Haklarını Satın Aldı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
The_1%25_Club.jpg

Acun Medya 'The 1% Club' formatının haklarını satın aldı.

Daha önce Yetenek Sizsiniz, O Ses ve Survivor gibi sevilen formatları ülkemize uyarlayan Acun Medya, Cannes'da düzenlenen içerik fuarı MIPCOM'da BBC Studios imzalı The 1% Club formatının Türkiye haklarını satın aldı.

10 bölümden oluşması planlanan format, yeni yılın ilk yarsında TV8 izleyicisi ile buluşacak.

Kaynak: ranini.tv

Sonunda farklı bir içerik koymuş dön dolaş kanala MasterChef, Survivor koyuyordu O Ses'te başlasa keşke.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Format:
The 1% Club, stüdyo seyircisinden oluşan 100 kişinin yer aldığı bir yarışma formatı ve seyirciler yarışma boyunca bir dizi soruya cevap veriyor. Yarışmacıların sona gelebilmek ve büyük ödülü kazanabilmek için ülkenin yalnızca %1'inin cevaplayabileceği bir soruya cevap vermeleri gerekiyor.
------

TV8'de farklı şeyler görmek iyi olsa da Survivor ve Masterchef gibi her sezon yenilenmeyi başaracak bir format olacağını sanmıyorum. (Acun TV8'in ilk dönemlerinde de yeni şeyler deneyip başarılı olamamıştı)

10 bölüm Acun'u kesmez. Acun Ocak-Haziran arası gibi uzun sürelerin adamı. Bunu da sakıza çevirir. :A

• Beğendim
Reactions: Jonsnow
Acun sonunda farklı formatlar denemeye ikna oldu :A Survivor yerine bir süre Wipeout ve Fear Factor yapması lazım, aynı format benzer yarışmacılarla yapılınca izleyicinin ilgisini çekmiyor.

• Beğendim
Reactions: The Barberson