Acun Ilıcalı, Show TV ve Hayatının Dönüm Noktası Hakkında Bilgiler Verdi!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
61b5ac4d86b245272c565fcb.jpg

Acun Ilıcalı dün TV8'deki Survivor 2023'te hayatının dönüm noktasını açıkladı ve Show TV'yle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaptığı yarışma programlarıyla konuşulan Acun Ilıcalı dün Survivor 2023'te çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ilıcalı ''Show TV'de işe başlamıştım. Yaklaşık 2 ay sonra stajyerler devam edemez diyerek bize çıkış verdiler. Ondan sonra TV'de Show TV'yi izlerken üzülüyordum. Göktuğ Sevinç röportaj yapıyor o zamanlar, sağ olsun hep yanımdaydı o, ben televizyon hayatım bitti artık demiştim. Moral bozukluğum vardı fakat sonra Allah nasip etti 1.5 - 2 ay sonra beni sevgili İlker Yasin aradı ona gönül dolusu sevgiler. İlker Abi bir daha kadro açıldı seni davet ediyoruz dedi. Kadro daralınca kendimizi dışarıda bulmuştuk, sonra geri girdik işe. O da benim hayatımın dönüm noktası oldu. Sonra bugünlere kadar geldim işte'' dedi.

Kaynak: Survivor 2023 Ada Konseyi

• Okudum
Reactions: Dante

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,528
Puanı
1,060
Keşke hep Show'da ve oradaki gibi kalsaydı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Zamanında açıkgözlü davranıp sunduğu formatları satın almasaydı şimdi bu noktada olamazdı. Zamanında Show TV'yi borçlarına karşılık devralmayı kabul etmediği için pişman mı merak ediyorum :A