Yeme-İçme Acıbadem Kurabiyesi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fırınlarda da satılan oldukça doyurucu ve sağlıksız bir lezzetli kurabiye türüdür.

images

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Geçenlerde yemiş olabileceğim yiyecek.

Benim yediğimin üzerinde badem yoktu ve bildiğin ambalajın içindeydi. Ama şekli ve görünüşü badem haricinde aynıydı. Dediğim gibi farklı bir şey de olabilir tabii. :)

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Son dönemlerde yine bağımlısı oldum, gördüğüm fırında otomatik olarak satın olmuş oluyorum. Tanesinin 10 TL civarı olması dışında bir sorun yok… Ama cidden çok başka bir şey. Ne aşırı şekerli ne aşırı yağlı, tam kıvamında bir lezzet.

C416554F-6D66-459D-AD58-A58A39458FB3.jpeg

TR’ye gelince mutlaka dene @Dosi hatta şimdiden TR’ye gelince alınacak yiyecekler diye bir liste oluşturmaya başla : A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Son dönemlerde yine bağımlısı oldum, gördüğüm fırında otomatik olarak satın olmuş oluyorum. Tanesinin 10 TL civarı olması dışında bir sorun yok… Ama cidden çok başka bir şey. Ne aşırı şekerli ne aşırı yağlı, tam kıvamında bir lezzet.

Ekli dosyayı görüntüle 114178

TR’ye gelince mutlaka dene @Dosi hatta şimdiden TR’ye gelince alınacak yiyecekler diye bir liste oluşturmaya başla : A
Yok, ben kurabiye çok sevmem ayrıca hazır yerine kendi yaptıklarımı yerim. İştahımı çekmedi :A
Tanesi 10 TL' mi? Kutus değil mi? :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok, ben kurabiye çok sevmem ayrıca hazır yerine kendi yaptıklarımı yerim. İştahımı çekmedi :A
Tanesi 10 TL' mi? Kutus değil mi? :A
Evet tanesi ama oldukça büyük zaten, doyurucu ve normal kurabiyelerden çok farklı bir yapısı var denemeden büyük konuşma :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi