A.Ş.K ta İnanılmaz Hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,571
Puanı
1,061
Öncelikle tavrın çok kötü ben sana gülerek yani samimiyetle cevap verirken sen biraz azarlar ve kötümser bir şekilde bana cevap veriyorsun.Buna gerçekten alındım senin yazdığın yoruma karşı yazdığım şeyler içinde özür dilerim.yorumda yazdım yazacağımı aşkla ilgili baştan sona bakarsan görürsün bir daha yazamam.
Ayrıca düşmanca davrandın değil eleştirdin desen daha iyi olur.
Başta eleştirmiş olabilirim ama eleştirdiğim dizileride o günden sonra internette izlerim ki izledim.
Yıldırım bak azarlama kızma gibi bir şey yok. Biraz sert çıktım çünkü dünden beridir bana karşı hitap ettiğin bir kanal fanlığı meselen var. Bu ben değilim yani kanal fanı diye bir şey yok. Olanda tuhaftır benim gözümde. Seni de severim hatta yorumlarını da severek okurum ama dünden beridir bu cümle diline sakız olmuş durumda o yüzden küçük de olsa bir uyarı da bulunmak istedim. Olmadığım bir şeyi öyleymişim gibi gösterilmesi çok yanlış geliyor bana. Muhteşem Yüzyıl'ı iki grupta da senaryo nasıl işler bilmiyorum ama uzun bir süre geçme gibi bir lüksü zaten görünmüyor. Bunu şu aşamada beklemek yanlış. Ama en kötü iki grupta da 2.olabilecek potansiyeli de yok değil. Seninle atışmak kavga hali almak gibi bir durumum yok. Ben insanlarla daha doğrusu tartışmayı bilen herkesle adam akıllı tartışmayı severim. Yani bu konuda problem yok. :)

Bu hata değil ki asıl hata kadının saçı başı açık kısa şort ve bacakları açık şekilde namaz kılıyor asıl bu hata
Bak bu hata daha mantıklı evet.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
kavga etmeyin. ayrılın iki dizide kötü sonuçta )))
teşekkürler:) bazı arkadaşlarımla tartışırım sonra diğer arkadaşlar da barıştırmak için sarf
Yıldırım bak azarlama kızma gibi bir şey yok. Biraz sert çıktım çünkü dünden beridir bana karşı hitap ettiğin bir kanal fanlığı meselen var. Bu ben değilim yani kanal fanı diye bir şey yok. Olanda tuhaftır benim gözümde. Seni de severim hatta yorumlarını da severek okurum ama dünden beridir bu cümle diline sakız olmuş durumda o yüzden küçük de olsa bir uyarı da bulunmak istedim. Olmadığım bir şeyi öyleymişim gibi gösterilmesi çok yanlış geliyor bana. Muhteşem Yüzyıl'ı iki grupta da senaryo nasıl işler bilmiyorum ama uzun bir süre geçme gibi bir lüksü zaten görünmüyor. Bunu şu aşamada beklemek yanlış. Ama en kötü iki grupta da 2.olabilecek potansiyeli de yok değil. Seninle atışmak kavga hali almak gibi bir durumum yok. Ben insanlarla daha doğrusu tartışmayı bilen herkesle adam akıllı tartışmayı severim. Yani bu konuda problem yok. :)

Bak bu hata daha mantıklı evet.
Muhteşem Yüzyılı nereden çıkardın ki şimdi anlamıyorum.Muhteşem Yüzyıl senaryo,ikincilik bunlar hakkında ben hiçbirşey burada yazmadım ama sen şimdi bana bunları yazıyorsun ve beni hala anlamıyorsun ben diziyi internnette izlediğimi ve beğendiğimi söyledim sadece hata kısmına sen büyütmüşsün deyince sen kanal d demi takılıyorsun dedim tamam değilsin her kanal dada takılıyorsun hatta sanırım izlediğin diziler aramızda kalsın böyle bitmesin my gb ve benzerleri işte :)
Neyse daha fazla münakaşa yaşamayalım yoksa ya uyarı alıcaz ya da böyle devam edip 20 sayfayı bulacak forum ben seni anladım sen her kanaldasın ve sabit bir kanal da değilsin bende değilim kanal d star fox cnbce tv2 hepsine bakıyor takılıyorum yani:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,571
Puanı
1,061
teşekkürler:) bazı arkadaşlarımla tartışırım sonra diğer arkadaşlar da barıştırmak için sarf

Muhteşem Yüzyılı nereden çıkardın ki şimdi anlamıyorum.Muhteşem Yüzyıl senaryo,ikincilik bunlar hakkında ben hiçbirşey burada yazmadım ama sen şimdi bana bunları yazıyorsun ve beni hala anlamıyorsun ben diziyi internnette izlediğimi ve beğendiğimi söyledim sadece hata kısmına sen büyütmüşsün deyince sen kanal d demi takılıyorsun dedim tamam değilsin her kanal dada takılıyorsun hatta sanırım izlediğin diziler aramızda kalsın böyle bitmesin my gb ve benzerleri işte :)
Neyse daha fazla münakaşa yaşamayalım yoksa ya uyarı alıcaz ya da böyle devam edip 20 sayfayı bulacak forum ben seni anladım sen her kanaldasın ve sabit bir kanal da değilsin bende değilim kanal d star fox cnbce tv2 hepsine bakıyor takılıyorum yani:)
Aslında orada hata fazla büyütülmüş yazacaktım. Ben sen mi büyütmüşsün yazmışım. Öyleyse kusura bakma. :)

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Aslında orada hata fazla büyütülmüş yazacaktım. Ben sen mi büyütmüşsün yazmışım. Öyleyse kusura bakma. :)
:Dşu anda gerçekten gülüyorum iyi bari kısa kestik:D
yoo öyle yazmamışsın ama ben öyle sandım:D bu aralar biraz dalgınım var mısın yok musunada dizi yazmışım işte ne biliyim:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,571
Puanı
1,061
:Dşu anda gerçekten gülüyorum iyi bari kısa kestik:D
yoo öyle yazmamışsın ama ben öyle sandım:D bu aralar biraz dalgınım var mısın yok musunada dizi yazmışım işte ne biliyim:D
Haha o da iyiymiş o zaman. :) Ama ben de ne yazdığımı hatırlamıyorum bende bir tuhafım. :D Yalnız değilsin. :D

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Sırf merakımdan açtım izledim. Basbaya Azra diyor adam. Hata falan yok.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Öyle bir hata olmadı ki dizide. Şimdi Kanal D'nin sitesinden baktım. @EveN ve @berkann'ın da dediği gibi Hakan Kurtaş biraz hızlı konuştuğundan dolayı yanlış anlamalara sebebiyet vermiş ama Azra dediği çok net, tartışmaya bile gerek yok ki konunun kilitlenmesi gerek. @OzaN @darksaal

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Ben de izledim Azra diyor ama oyuncunun konuşmasından kaynaklı sıkıntı olmuş. :)

Hata yok, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...