A.Ş.K ta İnanılmaz Hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
off ya anladık diziyi sevmişsinde koruma ya kıza erkek ismi söyleseler yine yok azra dedi dersiniz yapmayın böyle:D

kanal d sayfasından izleyebilirsin yazdım dakikasını aç bak istiyorsan:D
Konu abartılmış. Azra diyor işte orada. Revan'ın dediği gibi biraz hızlı söylendiği için Hazal gibi zannediliyor.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Konu abartılmış. Azra diyor işte orada. Revan'ın dediği gibi biraz hızlı söylendiği için Hazal gibi zannediliyor.
ay ay varya bir insan bir diziyi seviyorsa zaten onu korumak için elinden geleni yapar örnek şekil a(denizz19)
ben sadece paylaştım ve izledim duydum hazalı
çocuk hazal diyor siz benim üstüme geliyorsunuz:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
ay ay varya bir insan bir diziyi seviyorsa zaten onu korumak için elinden geleni yapar örnek şekil a(denizz19)
ben sadece paylaştım ve izledim duydum hazalı
çocuk hazal diyor siz benim üstüme geliyorsunuz:D
Yıldırım bak AŞK ilk bölümünü seyrettim muhtemelen bundan sonraki bölümlerini izlemeyeceğim üniversite dolayısıyla. Şöyle tuhaf sözler sarfedip insanları kışkırtma bence. Olan neyse ona yorum yaparım ben. Senin izlediğin Muhteşem Yüzyıl dizisini bende izliyorum hatta en büyük kanıtı geçen hafta yaptığım yorumlarda saklı okuyup görebilirsin. Hazal sevdiğim bir oyuncu ve hal böyle olunca dizinin ilk bölümüne zaten şans verecektim. Kimseyi kayırma ve ya savunma gibi bir amacım yok hele ki bu bir diziyse. Ben diziyi dizi olduğu için izlerim hangi kanalda yayınlandığı için değil. Bu cümleleri mümkünse bir daha bana söyleme çünkü can sıkıcı bir hal almaya başladı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
televizyon kaydından diledim orda azra dediğine eminim. ayrıca kare kare izledim adamın hazal dediği iddia edilen anda dişleri birbirine değiyor. hazal ile azra dendiğinde dikkat edin azra derken dişleriniz birbirine değmesi lazım hazal' da dişleriniz değmeden çıkıyor.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yıldırım bak AŞK ilk bölümünü seyrettim muhtemelen bundan sonraki bölümlerini izlemeyeceğim üniversite dolayısıyla. Şöyle tuhaf sözler sarfedip insanları kışkırtma bence. Olan neyse ona yorum yaparım ben. Senin izlediğin Muhteşem Yüzyıl dizisini bende izliyorum hatta en büyük kanıtı geçen hafta yaptığım yorumlarda saklı okuyup görebilirsin. Hazal sevdiğim bir oyuncu ve hal böyle olunca dizinin ilk bölümüne zaten şans verecektim. Kimseyi kayırma ve ya savunma gibi bir amacım yok hele ki bu bir diziyse. Ben diziyi dizi olduğu için izlerim hangi kanalda yayınlandığı için değil. Bu cümleleri mümkünse bir daha bana söyleme çünkü can sıkıcı bir hal almaya başladı.
iyi o zaman abartılmayan konuları okuyabilirsin hani konu abartılmışya o zaman yorum yapmanada gerek yok abartılmayan konulara yönelebilirsin.Böylelikle kışkırtma diye birşeyde olmaz ortada

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,086
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
televizyon kaydından diledim orda azra dediğine eminim. ayrıca kare kare izledim adamın hazal dediği iddia edilen anda dişleri birbirine değiyor. hazal ile azra dendiğinde dikkat edin azra derken dişleriniz birbirine değmesi lazım hazal' da dişleriniz değmeden çıkıyor.
adam tespitin alasını yapmış :D

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
:) tabi herkesin algılayış şekli farklı
Bir dizi ile ilgili böyle bir şey paylaşıldığında hemen Kanal d düşmanı olunuyor.
Halbuki kimse sormuyor diziyi beğendinmi diye ki beğendim:)
Şebnem için izlenir o dizi.Ama internetten:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Sen dahil. :X

Gerçekten dertleri ne anlamıyorum. Haksızlık olunca savunuyoruz ağır fan oluyoruz.

Resmen bu olayla beraber iyice haksızlığın sınırını aştılar. Herkes Kanal D fanı diyerek resmen düşman doldurdular ortalığı. :D
Ben ne düşman olacam dizisi 4 reyting alıyor yakıştıramıyorum söyleyince de düşmanlık oluyor pes !

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

estagfurullah. adam çogu yerde agzını tam açmadan konuşuyor her kelimesi böyle yarım çıkıyor aslında. normalde oyuncuların diksiyonu iyi olması lazım ama bu çocugu nasıl iki dizide başrol verildi şaşıyorum..

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bir dizi ile ilgili böyle bir şey paylaşıldığında hemen Kanal d düşmanı olunuyor.
Bu arada yeni öğrendim A.Ş.K anlamı azra şebnem keremmiş yeni jeton düştü:D

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,086
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
1- Diziyi izlemedim,bilmiyorum.Ben sadece tespiti güzel buldum.
2- Ben sana şu kanalın düşmalığını yapıyorsun,demedim.
3 - Beğenirsen izlersin.Ama internetten izler ve reyting getirisi devam etmezse dizinin bitirilir.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
iyi o zaman abartılmayan konuları okuyabilirsin hani konu abartılmışya o zaman yorum yapmanada gerek yok abartılmayan konulara yönelebilirsin.Böylelikle kışkırtma diye birşeyde olmaz ortada
İzlediğin dizinin karşısına gelen rakip bir diziyi neden bu kadar kötülüyorsun bunu çözemedim. Dizide olan oyuncular mı kötü yoksa senaryo mu ? Bunun cevabını verirsen amenna diyeceğim. Ama sende ki bu düşmanca tavır daha dizinin başladığı ve yayınlanan ilk anlıkta başlamıştı. Demek istediğim o ki bana kanal fanı demeden önce kendin dizi fanlığı yapmamalısın bu daha önemli. Kanal fanı olan biri olsam Star'ın, Show Tv'nin ve hatta Fox'un dizisini izlemem. :) Şuan Kanal D'de takip ettiğim tek dizi avatarımdan da belli olduğu üzere Güneşi Beklerken.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
bu diziyi cok ama cok merakla bekliyordum ama beklentimin cok altinda bir dizi :T..ordada bence hizli soylediyi icin oyle anlasildi :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
İzlediğin dizinin karşısına gelen rakip bir diziyi neden bu kadar kötülüyorsun bunu çözemedim. Dizide olan oyuncular mı kötü yoksa senaryo mu ? Bunun cevabını verirsen amenna diyeceğim. Ama sende ki bu düşmanca tavır daha dizinin başladığı ve yayınlanan ilk anlıkta başlamıştı. Demek istediğim o ki bana kanal fanı demeden önce kendin dizi fanlığı yapmamalısın bu daha önemli. Kanal fanı olan biri olsam Star'ın, Show Tv'nin ve hatta Fox'un dizisini izlemem. :) Şuan Kanal D'de takip ettiğim tek dizi avatarımdan da belli olduğu üzere Güneşi Beklerken.
kavga etmeyin. ayrılın iki dizide kötü sonuçta )))

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Öncelikle tavrın çok kötü ben sana gülerek yani samimiyetle cevap verirken sen biraz azarlar ve kötümser bir şekilde bana cevap veriyorsun.Buna gerçekten alındım senin yazdığın yoruma karşı yazdığım şeyler içinde özür dilerim.yorumda yazdım yazacağımı aşkla ilgili baştan sona bakarsan görürsün bir daha yazamam.
Ayrıca düşmanca davrandın değil eleştirdin desen daha iyi olur.
Başta eleştirmiş olabilirim ama eleştirdiğim dizileride o günden sonra internette izlerim ki izledim.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
kavga etmeyin. ayrılın iki dizide kötü sonuçta )))
:D Zaten iki diziyi de artık takip edemeyeceğim yine. Sadece denk gelirsem izlerim. İlk bölüm yayınlanır diziyi izler yorumumu yaparım. Zaten dizi sararsa ne yapar eder devamını getiririm. Ama sarmadıysa çok zor. A.Ş.K. iyi ama tam anlamıyla devam ettirebileceğim bir hikaye değil.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
nokta atış budur

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,515
Puanı
1,061
Bu hata değil ki asıl hata kadının saçı başı açık kısa şort ve bacakları açık şekilde namaz kılıyor asıl bu hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...