'Aşk Yeniden' Dizisinin Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1438601208.jpg

Süreç Film imzalı, senaryosunu Ersoy Güler ve Ramazan Demirli'nin kaleme aldığı, Ersoy Güler'in yönetmenliğini yaptığı başarılı şekilde yayın hayatına devam eden sevilen dizi Aşk Yeniden'in yeni sezon çekimleri tarihi belli oldu.

Başrollerini Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Lale Başar, Can Sipahi ve Tülin Oral'ın paylaştığı Salı akşamları FOX'ta ekrana gelen dizi Aşk Yeniden dizisinin yeni sezon çekimleri 15 Ağustos’ta başlıyor.

Aşk Yeniden, yeni bölümleriyle Eylül'de FOX'ta!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Yeni sezonda da başarılı olacağını düşünüyor, yeni bölümleri merakla bekliyorum. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tekrarlarını izleyerek idare ediyordum, başlasın bir an önce. :X

Bu arada Eda Tezcan ve Gülbike Sonay Üte diziden ayrılalı çok oldu. :) @sürgünüm

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tekrarlarını izleyerek idare ediyordum, başlasın bir an önce. :X

Bu arada Eda Tezcan ve Gülbike Sonay Üte diziden ayrılalı çok oldu. :) @sürgünüm
Süreç Film dizilerinde 40 defa senarist değişikliğine gidiyor hangi birini takip edicen? :)

Bu dizinin bari reytingleri güzel, niye değiştiriyor sürekli.

Neyse, yeni senaristler kim? söyle de ekleyeyim. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Süreç Film dizilerinde 40 defa senarist değişikliğine gidiyor hangi birini takip edicen? :)

Bu dizinin bari reytingleri güzel, niye değiştiriyor sürekli.

Neyse, yeni senaristler kim? söyle de ekleyeyim. :)
Bu dizininde sadece ilk bölümlerini yazdılar da senaryoda en baştan beri Ersoy Güler ve Ramazan Demirli var. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben açıkçası yeni sezonda kesinlikle iş yapmayacağını düşünüyorum. Tabi benim düşüncem. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haklı olabilirsin o kadar Romantik diziler geldi ki, biri salı gününe gelse işi zorlaşır.
Romantik Komediyle değilde, bence boştu salı günü. Küçük Ağa bitmişti, Kaçak bitmişti, KYG ortalama sonuçlar alıyordu, Filinta desen ortalama. Survivor başlamadan, başladı zaten. :D Bomboş gündeydi, 12 ile başlayıp 6 lara kadar düştü sonra. :D Bu sezon kalan kitleninde büyük bölümünü kaybedeceğini düşünüyorum. :X