'Aşk ve Umut' Dalya Yapıyor! | Kanal D

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,281
Puanı
460
Aaa afişteki oğlan buymuş kız hiç dikkat etmedim. :eek:

Sen sürekli izliyor musun, azıcık spoi versen ölür müsün gudubet şey. .ss
Günlük dizi zaten, ne spoileri bekliyorsun ki :A

Kardeşinin katil olduğu ortaya çıkmasın diye onu olay yerinde gören Zeynep'e yakınlaşıp sevgili olmaya çalışıyor işte ama bizim asalak kızımızın aklı Ege'de, Ege bir gecelik ilişkiyle Melis'le evlenmek zorunda kaldı ama karnındaki bebek kendisinden değil :oops: Zeynep - Melis kardeş ama bilmiyorlar. Yakında ortaya çıkacak, çok dillendi :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,062
Puanı
1,060

Kardeşinin katil olduğu ortaya çıkmasın diye onu olay yerinde gören Zeynep'e yakınlaşıp sevgili olmaya çalışıyor işte ama bizim asalak kızımızın aklı Ege'de, Ege bir gecelik ilişkiyle Melis'le evlenmek zorunda kaldı ama karnındaki bebek kendisinden değil :oops: Zeynep - Melis kardeş ama bilmiyorlar. Yakında ortaya çıkacak, çok dillendi :A
Kız bu Beni Affet Feride-Eylül senaryosu. :eek:

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,062
Puanı
1,060
Evet, senaristlerin bir kısmı da aynı zaten :A Hatta dizideki karşı tarafta da saf kız, kötü kardeş, kötü anne üçgeni var, 2 kardeş aynı adama aşık. Senin gibi rahat durmayan biri ablasının elinden aldı adamı :A
Eline sağlık, saflara hiç tahammülüm yok iyi yapmış. :A Eniştecilik forever. :Z

• İlginç

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,281
Puanı
460
Bot bastıklarını nasıl anlıyorsun cnm
Dizideki Zeynep'i takip ediyordum, 50k bile değildi, 1 ayda 3 katına çıktı, Ege'de 20k bile değildi birkaç ay önceye kadar ne oldu da 5 katına çıkmış :A Dizi bu kadar popüler değilken bu kadar takipçi gelmesi çok zor doğal yollarla.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,204
Puanı
410
Dizideki Zeynep'i takip ediyordum, 50k bile değildi, 1 ayda 3 katına çıktı, Ege'de 20k bile değildi birkaç ay önceye kadar ne oldu da 5 katına çıkmış :A Dizi bu kadar popüler değilken bu kadar takipçi gelmesi çok zor doğal yollarla.
Anladım cnm takipçi sayılarını bilmiyordum tşk 🫂🫶🏻🌹

• Harika

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,885
Puanı
1,060
Senin yanına yakışmaz :A rahmetsiz @harunn60 ya da @alperuz A olurdu seninle ten uyumu göremedim bunu :F
Yalnız @alperuz ecünnü takımdan. :A

Evet, senaristlerin bir kısmı da aynı zaten :A Hatta dizideki karşı tarafta da saf kız, kötü kardeş, kötü anne üçgeni var, 2 kardeş aynı adama aşık. Senin gibi rahat durmayan biri ablasının elinden aldı adamı :A
Deniz Yıldızı’nın senaristidir. :A