Aşk ve Mavi'de Ayrılık Yaşandı!

Reaksiyon puanı
172
Puanı
65
dün kızın düştü anı izledimde kız sallanan demirle oynayıp durdu resmen azrail gel beni al dedi:A mavi sakal zamanında iyi bile dayanmış bu kıza:F bu ne biçim kızmış ya:bilmem:

Helni

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
11
Puanı
9
Bence ayrılmayacak diziden, instagram storysinde hala Safiye ile hikaye atıyor. Veda falan da etmedi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Yalnız @denizz19 herzamanki gibi hissetmişsin birseyler var. @vadikızı da genelde hisseder :)
Bu arada defalarca yanliz yazacakken son anda değiştiriyorum @Bully gurur duysun kendisiyle :D artik herhalde hiç yanliş yazmam o kelimeyi ama başka seylere odaklanmasin. Tuslardan dolayi ç ş ü ö ı ğ olmuyor mesela :)

İnadına Aşk dizisine bakıyorum da babaanne karakteri Gelinlerine pulli Gelin diyor muhtemelen süslü demek çünkü kadın çok süslü :F aklıma geldi de sana yazayım dedim :A
Pullu kelimesinden dolayı galiba :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Yalnız @denizz19 herzamanki gibi hissetmişsin birseyler var. @vadikızı da genelde hisseder :)
Bu arada defalarca yanliz yazacakken son anda değiştiriyorum @Bully gurur duysun kendisiyle :D artik herhalde hiç yanliş yazmam o kelimeyi ama başka seylere odaklanmasin. Tuslardan dolayi ç ş ü ö ı ğ olmuyor mesela :)

Hissetmezmiyim balık burcuyum ben hissederim :D ama ne yapacağımı şaşırdım yaw ne desemde güldürsem diye burda yerimde duramadım hem diyorum üstüne gitmiyim kendi haline kalsın hemde duramıyorum sen orda modun düşük olduğun zaman

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Hissetmezmiyim balık burcuyum ben hissederim :D ama ne yapacağımı şaşırdım yaw ne desemde güldürsem diye burda yerimde duramadım hem diyorum üstüne gitmiyim kendi haline kalsın hemde duramıyorum sen orda modun düşük olduğun zaman
Zaten boş bırak zamanla geçiyor. Cok ciddiyse @denizz19 a sığınıyorum zaten :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061

Seni iyi tanıdım diyelim hallerini, tavırlarını, hislerini biliyorum diyelim :A