Aşk ve Mavi - Tanıtım Fragmanı | 2.Sezon

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Aşk ve Mavi - Tanıtım Fragmanı | 2.Sezon

ask-vemavi.jpg

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Emrah, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy ve Kenan Bal gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Aşk ve Mavi 2.sezonuyla ekranlara geliyor.​

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği diziden ilk tanıtım fragmanı da geldi.​

İşte 33.bölüm fragmanı...​

Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bu da başka bir dram. :A Bir bölümde iki çocuk doğurdular. Adam öldürdüler, Bebek düşürttüler ve kuma geldi. :A Helal olsun valla senariste .:A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Cemal, Özcan Deniz gibi ortaya çıkar sonradan Karagül çakması sezon finalinden sonra. :A

Safiye'nin bebeği öldü bence. :(

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Senaryo hafiften Paramparça - Karagül havasına dönecek gibi bu sezon :D

Sezonun ilk bölümüyle totali rahatlıkla alabilir gerçi Arka Sokaklar da bir sürpriz yapabilir :A

Dizi kendini izlettiriyor ya çok dalga geçmiştim ilk fragmanı çıktığında Dayan Yüreğim yerine buna baktım düşün. :A :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Senaryo hafiften Paramparça - Karagül havasına dönecek gibi bu sezon :D

Sezonun ilk bölümüyle totali rahatlıkla alabilir gerçi Arka Sokaklar da bir sürpriz yapabilir :A
Cuma artık çarşamba pazarı gibi. :A
Kalp Atışı, Şevkat, İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi. Her 5 büyük kanalın da +6lık dizisi var bu günde. Valla tahmin edemiyorum ben neler olacağını. Arka Sokaklar ama miladı doldu ya.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizi kendini izlettiriyor ya çok dalga geçmiştim ilk fragmanı çıktığında Dayan Yüreğim yerine buna baktım düşün. :A :F
Senin favorin kim bilmem ama ben sırf Hasibe için izliyorum :F

Cuma artık çarşamba pazarı gibi. :A
Kalp Atışı, Şevkat, İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi. Her 5 büyük kanalın da +6lık dizisi var bu günde. Valla tahmin edemiyorum ben neler olacağını. Arka Sokaklar ama miladı doldu ya.
Biri fena yamulacak ama hangisi olacak bakalım :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Senin favorin kim bilmem ama ben sırf Hasibe için izliyorum :F

Biri fena yamulacak ama hangisi olacak bakalım :A
Ab desem İstanbullu Gelin ab ama Şevkat ve Kalp atışı da aynı şekilde. Totalde İstanbullu Gelin dışındakiler 6 üstü alıyor.Bana göre İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi ve Şevkat sabit kalır ama diğer iki dizi düşer gibime geliyor.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ab desem İstanbullu Gelin ab ama Şevkat ve Kalp atışı da aynı şekilde. Totalde İstanbullu Gelin dışındakiler 6 üstü alıyor.Bana göre İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi ve Şevkat sabit kalır ama diğer iki dizi düşer gibime geliyor.
Bence Totalde kaybedenler Kalp Atışı ve İstanbullu Gelin olacak. Öyle hissediyorum :D

Aynen Hasibe ve Safiye sahneleri en sevdiğim birde Cemal götürüyor diziyi. Yan roller olmasa Ali ve Mavi aşkı için izleyen var mı ki. :A
Yok anacım aşırı iticiler :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bence Totalde kaybedenler Kalp Atışı ve İstanbullu Gelin olacak. Öyle hissediyorum :D

Yok anacım aşırı iticiler :A
Tam tersi Kalp Atışı olacak onun yanında da Şevkat olabilir.
İstanbullu Gelin zaten totali ahım şahım değil sabit kalır o oran. Yükseklerden korkulması lazım. Şevkat bence ab dizisi. Ab de zirvede bile olabilir ama totalde düşer bence. Ben başlamadan ab dizisi diyordum ona.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tam tersi Kalp Atışı olacak onun yanında da Şevkat olabilir.
İstanbullu Gelin zaten totali ahım şahım değil sabit kalır o oran. Yükseklerden korkulması lazım. Şevkat bence ab dizisi. Ab de zirvede bile olabilir ama totalde düşer bence. Ben başlamadan ab dizisi diyordum ona.
Şevkat mı AB dizisi attın şimdi :A 9 reytingi Totalde aldı :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Şevkat mı AB dizisi attın şimdi :A 9 reytingi Totalde aldı :D
Allah aşkına karşısında Kalp Atışı var ama.
İstanbullu Gelin totalde 5 ab de 7 alıyor. Şevkat ise totalde yüksek alıyor evet amakarşısında adam akıllı total dizisi yok. İstanbullu Gelin hem Arka Sokaklar hem de Aşk ve Mavi varken de 5 alıyordu ki yeni sezonda total oranı fark etmez ama Şevkat madem 9 alıyorsa illaki düşer. Hem de 2 3 reyting.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Allah aşkına karşısında Kalp Atışı var ama.
İstanbullu Gelin totalde 5 ab de 7 alıyor. Şevkat ise totalde yüksek alıyor evet amakarşısında adam akıllı total dizisi yok. İstanbullu Gelin hem Arka Sokaklar hem de Aşk ve Mavi varken de 5 alıyordu ki yeni sezonda total oranı fark etmez ama Şevkat madem 9 alıyorsa illaki düşer. Hem de 2 3 reyting.
Kalp Atışı kendini toplarsa AB grubunu ele geçirebilir diyorum ben :D