Show Aşk Ağlatır - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sabah sabah aklıma takıldı, Ada ve Nalan'ın kavga ettiği sırada neden hiç kime Mert'i demedi ona?

En azından, ben biri ile sevgiliyken başka biri ile öpüşmüyorum, diyebilirlerdi. Nagehan'dan beklerdim bunu.

• Beğendim
Reactions: Angelica
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm ilginç gidiyor. Yeni ekip bir şeyler yapmaya çalışıyor tebrik etmek lazım. Ama kopukluk var bi çözemediğim. Onu da toparlarlarsa tadından yenmez. Önümüzdeki haftaki bölümler için bir tahminim var ama şimdilik bende kalsın :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Sabah sabah aklıma takıldı, Ada ve Nalan'ın kavga ettiği sırada neden hiç kime Mert'i demedi ona?

En azından, ben biri ile sevgiliyken başka biri ile öpüşmüyorum, diyebilirlerdi. Nagehan'dan beklerdim bunu.

Ada daha önce demişti onu Nalan ondan sanırım

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bölüm güzeldi ama Nalan nayırr sinir etti gene beni dedesine neler söyledi ya uyuz DNA yıda halletti AMA Çicek buldu inşAllah Yusufa söylerde kurtuluruz Nalandan ya Dayı da parayı kaptıracak gerisin geri Adanın yanına gelecek salak bu adam ya

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senaryoda basit muhabbetler var kimi zaman. Günlük dizi değil bu yaa... @denizz19 iletebiliyorsan ilet bu yorumu. İlk bölümlerdeki efsanelikten eser yok.

DNA testini öğrendikten sonra ve ve merdivenden düşme sahnesi aşırı basit, daha basitleri de var... Umarım düzeltirler...

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ada'da bu salaklık olduğu sürece o gördüğünü de demez ya da Nalan yine bir yalan söyler, inanır hemen.