Show Aşk Ağlatır - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aşk Ağlatır'ın 6. Bölümünde neler olacak?
Nalan ve Mert’in öpüştüklerini gören Ada, Yusuf'a bu gerçeği söyleyip söylememekte kararsız kalır. Nalan ve Mert’in öpüştüklerini gören Ada, Nalan’la yüzleşir. Nalan, Ada’nın gördüklerini Yusuf’a anlatmasına engel olmaya çalışır. Ada Yusuf’a bu gerçeği söyleyip söylememekte kararsız kalırken kötü bir sürpriz onu beklemektedir; Mustafa, İstanbul’a gelmiştir. Diğer yanda Nihal ve Yıldırım, Ada’nın geçmişiyle ilgili çok önemli bir sırrı fark eder. Yıldırım, Ada’ya kim olduğunu söyleme kararı alır. Yusuf ise, kalbine daha fazla söz geçiremeyeceğini anlar, Nalan’dan ayrılıp Ada’yla birlikte olmaya karar verir. Ancak Ada’yla konuşmaya giderken beklemediği bir görüntü karşısında şok olur.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Geçen bölümle beraber Bir Aşk Hikayesi'nin senaristleri devralmış diziyi. Şu an daha iyi gidiyor umarım değişmezler.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM
Nalan ve Mert'i öpüşürken Ada gördü, en azından Mert ve Nalan ilişkisi bir köşeden ortaya çıkmış oldu. Ada pat söylemese de eninde sonunda söyler, ya da Fırat görüp yetiştirecektir.

Sumru Hanım'ı epey seviyorum, tatlı bir kadın. :Z

Müslüm Baba'nın şarkısı da epey yakıştı bölüme, iki kere dinledik...

Fırat ve Çiçek sahneleri hoşuma gidiyor ciddi ciddi, eğlenceli tipler. Çiçek'in gönlü Yusuf'tan çıkıp ona kaysa yavaştan artık.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Çok güzel YusAd sahneleri vardı. Dayının yalanı ortaya çıktı. Rüzgarın annesi, üvey babası ile Ada’nın babası ortak çıktı

Dayının yalanını az önce öğrendim Adanın durumunu merak ediyordum ortak çıktılar demek bende Rüzgarın annesini Adanın halası falan sanmıştım o zaman ölümüne onlar sebep oldu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dayının yalanını az önce öğrendim Adanın durumunu merak ediyordum ortak çıktılar demek bende Rüzgarın annesini Adanın halası falan sanmıştım o zaman ölümüne onlar sebep oldu

Dolandırıcılık mevzusu felan geçti.

Tam Yusuf, Ada'ya yatak alırken; Yıldırım'ın eve eşya alması? :(

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sinir bozucu şekilde başlatmıyorlar hala Yusuf ve Ada ilişkisini. Senaristler yüzünden dizi bitecek haberleri yok.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bu kadar erken bozan dizi daha olmadı heralde. 5-6 bölümde sanki 30-40 bölümü devirmiş gibi boş ve saçma ilerliyor. Dizide olay yok nerdeyse.
İyi bir alternativ dizi gelince hemen 3lü reytinglere iner.
Annemler izliyor ben doğru düzgün bakamıyorum, son 3 bölümdür saçma sapan şeyler var sadece.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu kadar erken bozan dizi daha olmadı heralde. 5-6 bölümde sanki 30-40 bölümü devirmiş gibi boş ve saçma ilerliyor. Dizide olay yok nerdeyse.
İyi bir alternativ dizi gelince hemen 3lü reytinglere iner.
Annemler izliyor ben doğru düzgün bakamıyorum, son 3 bölümdür saçma sapan şeyler var sadece.
Sonuna kadar katılıyorum. Yeni senaristlerden umudum var. İnşallah toparlarlar...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben şok oldum! :eek: Adama araba felan çarpar, felç kalır diye kurmuştum ben... Çok hızlı ilerledi her şey...