Show Aşk Ağlatır - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Abartı karakterleri hiç sevmem. Rüzgar'ın annesini gereksiz abartılı yapmışlar. İzlerken insanın kanalı değiştiresi geliyor. Fragmanda ada sakarlık vs yapacak diye gösterildi. Tamam dedik klişe konular işlenebilir ama ele alınma şekli farklı olması dolayısıyla. Bu bildiğin klişe gelişecek gibi. Umarım mahvetmezler diziyi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Dört bölüm içerisinde en durgun ve olaysızıydı diyebilirim. Ada ve Yusuf sahnesi yok desek yeridir, yoktu hatta. Onların tatlı çift hallerini aradı gözlerim.

Nalan yere düşürüldü ama kendim düştü dedi, Yusuf'u da bağlıyor kendisine. Nalan'ın psikolojik sorunları epey ilerlemiş, Yusuf'un kaçması lazım.

Rüzgar karakteri bu bölümle beraber tam olarak sahneye indi. Ada, Rüzgar'ın annesinin evinde çalışmaya başladı. O kadın da ne öyle, çok fena. Bazen sıkmaya başlıyor ve yoruyor o kadın beni. Nalan da yoruyor bazı sahnelerde, biraz sakinleşsin ikisi.

Çiçek ve Fırat sahneleri renk katıyor, Çiçek aklını Yusuf'tan kaçırıp Fırat'a yollamalı. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diğer dizilerin yeni bölümü bitecek, Aşk Ağlatır'ın daha yeni bölümü başlayacak... Reytingler düşecektir...