Show Aşk Ağlatır - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
İzledim diziyi beğendim etkileyecek sahneler kesilsede sevdim Deniz can aktaş rolünün hakkını vermiş
Hafsanuruda çok beğendim Deniz canla uyumları süperdi konuyu çok sevdim bakalım ikinci bölümde neler olacak

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Gece öylesine bakayım dedim sonuna kadar izledim, iki oyuncu arasındaki enerji çok iyi. Bol tekrarla rahatlıkla yükseleceğini düşünüyorum. :)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin ikinci bölüde iyi bir çıkış yapacağını düşünüyorum, YouTube'da trendler'de ilk 10 içerisinde.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün gece bölümü izleme fırsatım oldu, güzel bir iş olmuş. Klişelik var mı derseniz fazlasıyla var, tesadüfün böylesi dediğiniz sahneler de çok var. Ama başrollerin uyumu hoşuma gitti, diziyi izlemem için ya da birkaç bölüm daha şans vermem için bir neden benim için.

Denizcan Aktaş role çok yakışmış, rolün üstünden epey iyi kalkmış. Hafsanur Sancaktutan'ı ilk kez izliyorum sanırım bir işte, gerçekten başarılı bir isim. Yağızcan'ı son sahne dışında göremedik, bakalım hikaye asıl yeni başlayacak. Umarım yolu açık olur...

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Dün gece bölümü izleme fırsatım oldu, güzel bir iş olmuş. Klişelik var mı derseniz fazlasıyla var, tesadüfün böylesi dediğiniz sahneler de çok var. Ama başrollerin uyumu hoşuma gitti, diziyi izlemem için ya da birkaç bölüm daha şans vermem için bir neden benim için.

Denizcan Aktaş role çok yakışmış, rolün üstünden epey iyi kalkmış. Hafsanur Sancaktutan'ı ilk kez izliyorum sanırım bir işte, gerçekten başarılı bir isim. Yağızcan'ı son sahne dışında göremedik, bakalım hikaye asıl yeni başlayacak. Umarım yolu açık olur...

Hangi sahneyi klişe buldun?

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Bu kadar tesadüf çok klişe. Dayısı Ada'yı döver, o sırada Yusuf oradan belirir. Ada bir yere gider, pat Yusuf oradan belirir. Cüzdan olayı da klişe aynı şekilde. Hep tesadüfler üzerine kurulmuş yani :D

Ama senaryo ikisinin yolları kesişecekti o yüzden bu sahneler vardı diye düşünüyorum ben :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Denizcan Aktaş çok başarılı bulduğum bir genç yetenek. Onun için diziyi izledim. Aklımda vardı zaten izlemek ve dün tekrarına bakarken takılı kaldım. Dizide klişe olaylar var ama klişenin işlenme şekli çok önemliydi. Bunu çok güzel başarmışlar. Tadını kaçırıp saçmalamazlarsa bu sezon izlerim. Paramparça da çok klişeydi ama 3 sezon yayın yaptı. Ön yargılı olmamak lazım. 3 sezonunu tamamen izlemedim tabi.(Nurgül Yeşilçay çıkınca dizi bitti benim için. )Takipçisi olacağım dizinin. Bu arada bu pazar karşısında önemli bir maç olmadığı taktirde 5 ve üstü reyting alacağını tahmin ediyorum. (İnşallah daha yüksek alır.)

• Harika
Reactions: Angelica

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bölüm aşırı iyiydi hikaye doğal olunca o samimiyet izleyene geçiyor. Fragmanı görünce rahatladım Ada neyseki kurtarılıyor gençlerin hikayesi dahada artıyor gelecek bölüm.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Bölüm süperdi Yusuf hapisten çıktı ve Adayı buldu ama dayıda geldi Adayı buldu işler karıştı
Yusuf görmedi nasıl göremedi onuda anlamadım bakalım haftaya neler olacak

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: hayret bi şey