Aşk 101'in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,075
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5101172.png

Aşk 101'in yeni sezon tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Gönenç Uyanık'ın üstlendiği; başrollerini Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı ve Selahattin Paşalı'nın paylaştığı dizinin yeni sezonu 30 Eylül'de yayınlanacak.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Tam 1 yıl 5 ay sonra.
8 bölümü çekip, editleyip, paylaşmak bu kadar uzun sürmemeli. Normal diziler haftaya 2.5 saat çekiyor..

Sex Education, Stranger Things ve bu dizi arayı iyice abartdı.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben Ağustos'ta yayınlanır artık diyordum ya Eylül ne. :A

Netflix'in o kadar garip bir yayın planlaması var ki bazı dizilerin yeni sezonu 3-4 ay içinde gelirken bazıları işte böyle 1 yılda bile gelmiyor çok sinir bozucu.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,075
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
33qtsj4.jpg

og708hy.jpg

2. Sezon Hakkında:

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101’in 2. sezon başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor.

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, sisteme direnirken bir yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.

İkinci sezonda, Osman ilk kez aşık olur. Işık Sinan'ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır.

Bazen tüm dünyayı değiştirmen gerekir. Büyüyüp, tekrar bir araya geldiklerinde, geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.
30 Eylül mü, vermeseydiniz. Resmen diziyi unuttu millet...
Tam 1 yıl 5 ay sonra.
8 bölümü çekip, editleyip, paylaşmak bu kadar uzun sürmemeli. Normal diziler haftaya 2.5 saat çekiyor..

Sex Education, Stranger Things ve bu dizi arayı iyice abartdı.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
33qtsj4.jpg

og708hy.jpg

2. Sezon Hakkında:

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101’in 2. sezon başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor.

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, sisteme direnirken bir yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.

İkinci sezonda, Osman ilk kez aşık olur. Işık Sinan'ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır.

Bazen tüm dünyayı değiştirmen gerekir. Büyüyüp, tekrar bir araya geldiklerinde, geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.
Alina Bozun eşofmanı çooook güzel değil mi ya. :bhr:

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Bu dizinin adının Atiye, başrolünün Beren Saat mi olması gerekiyordu 1 sene dolmadan yeni sezona kavuşmadan önce. Bari Ağustos'ta olsaydı ama eylül görünümlü ekim resmen. :( Bu dizi havanın güzel olduğu zamanlara yakışıyor o yüzden sonbahara kalmamalıydı. Neyse ne zaman olursa olsun paşa paşa izleyeceğiz o yüzden uzatmayayım. :A

Bu arada diğer karakterlerin yetişkin kastlarını da göreceğiz gibi görünüyor umarım yeni bir Tuba Ünsal faciası daha yaşanmaz. :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
İlk sezonu güzeldi. 2. Sezonu izlemek için sabırsızlanıyorum.

Osman'ı biz gay olarak kodlamıştık. Ne gerek vardı sevgiliye.:D

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
Oha oha oha!!!! Mayıs'ta bekliyorduk olmadı, Temmuz kesin dedik olmadı Ağustos ve Eylül'ü de atlayıp Eylül'ün son günü yayınlamak ne demek, yazıklar olsun sebep olanlara. Netflix nefretimi kazandın iyice.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Oha oha oha!!!! Mayıs'ta bekliyorduk olmadı, Temmuz kesin dedik olmadı Ağustos ve Eylül'ü de atlayıp Eylül'ün son günü yayınlamak ne demek, yazıklar olsun sebep olanlara. Netflix nefretimi kazandın iyice.
Netflix: Serhat benden nefret ediyor of ne yapacağım şimdi. :(

:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizinin adının Atiye, başrolünün Beren Saat mi olması gerekiyordu 1 sene dolmadan yeni sezona kavuşmadan önce. Bari Ağustos'ta olsaydı ama eylül görünümlü ekim resmen. :( Bu dizi havanın güzel olduğu zamanlara yakışıyor o yüzden sonbahara kalmamalıydı. Neyse ne zaman olursa olsun paşa paşa izleyeceğiz o yüzden uzatmayayım. :A

Bu arada diğer karakterlerin yetişkin kastlarını da göreceğiz gibi görünüyor umarım yeni bir Tuba Ünsal faciası daha yaşanmaz. :A
Beren ne alaka Atiye ne alaka ya. İyice saçmaladın. :F Atiye'nin tüm sezonları 9 ay arayla yayınlandı. Dur Beren oynuyor daha erken mi yayınlayalım diyecekler. :F

Bak mesela Sex Education, Elite, Stranger Things de uzun arayla yayınlandı bence Netflix'in gençlik dizilerinde böyle bir planlaması var.

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Beren ne alaka Atiye ne alaka ya. İyice saçmaladın. :F Atiye'nin tüm sezonları 9 ay arayla yayınlandı. Dur Beren oynuyor daha erken mi yayınlayalım diyecekler. :F

Bak mesela Sex Education, Elite, Stranger Things de uzun arayla yayınlandı bence Netflix'in gençlik dizilerinde böyle bir planlaması var.
Atiye ve Muhafız bir seneyi doldurmadan yayınlanırken diğer dizinin bu kadar gecikmesine tepki gösteriyorum Beren'i orada eleştiri amaçlı yazmadım. :A Starlı projelerini daha erken yayınlıyorlar belli ki ama Aşk 101 Türkiye'de o iki diziden de daha büyük etki yaratmışken Atiye'nin rezalet 3. sezonu yerine ona öncelik verilse fena olmazdı. .A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Atiye ve Muhafız bir seneyi doldurmadan yayınlanırken diğer dizinin bu kadar gecikmesine tepki gösteriyorum Beren'i orada eleştiri amaçlı yazmadım. :A Starlı projelerini daha erken yayınlıyorlar belli ki ama Aşk 101 Türkiye'de o iki diziden de daha büyük etki yaratmışken Atiye'nin rezalet 3. sezonu yerine ona öncelik verilse fena olmazdı. .A
Netflix planlama yaparken sana danışsın istersen. :A