Aşk 101 (Love 101) - Tanıtım Fragmanı | Netflix

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hiçbir zaman eleştirmek için eleştirmem ama balık baştan kokar maalesef. Hata Ay Yapım'da zaten..

Neyse boşver bu diziyi, Bade'yi başka bir dizide izleriz. :A
Ben ingilizceyi gelistirdikten sonra
Belki irlandaya Sihirli Annem dizi olur
En baştan
Orda yapılsa dizi baya gider
Pakize irlanda kültüründen almıştır
@kerem ben sağlam dizi yaparım

• Harika
Reactions: kerem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
30-40 saniyelik, hikayeye ilgili bir şey söylemeyen teaser'a bakıp döşemişsin sakin ol şampiyon. İlla ki gömeceksen bekle. :A

Vasat, gençlere hitap eden bir dizi olacağı 30-40 saniyelik teaser’dan belli oluyor. Hatta Hakan Muhafız’dan bile daha vasat bir dizi olacak bu, belli yani. Ayrıca ben diziden ziyade, Netflix bu kadar imkan ve bütçe tanımışken, dijitalde çok daha rahatlarken vasat vasat diziler çeken yapımcılara gömdüm daha çok. Ay Yapım’dan umutluydum ama Puhu’ya yaptıkları Şahsiyet bundan 5-10 gömlek daha iyi dizi olacak, teaser bunun göstergesi maalesef. Umarım yanılırım tabii ama hiç sanmıyorum. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
633032.jpg

Netflix'in 'Hakan: Muhafız' ve 'Atiye'den sonraki 3. Türk yapımı dizisi Aşk 101'den ilk fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Meriç Acemi'nin, yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer'in üstlendiği iddialı yapımın başrollerini ise Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Tuba Ünsal paylaşıyor.

Aşk 101, 8 bölümlük ilk sezonuyla 2020'de Netflix'te!

Netflix'i iyi kazıklıyor bizim yapımcılar. :A :A
Alina ve Kubilay Aka harika olmuşlar.
Ya lütfen diğer ülkelerin gençlik dizilerine benzesin. Bizim TV gençlik dizilerine benzerse işi zor.
Çok beğendim inşAllah başarılı bir iş olur ya
İzlemeyi düşünüyordum ama fragmandan sonra tereddüte düştüm.
İlk fragmana göre fena değil
Koskoca Netflix size bütçe veriyor, imkan veriyor. Yaptığınız projelere bak ya. Fragmana bak; dümdüz, basit bir gençlik dizisi. Bu tarz dizileri televizyondan izliyoruz zaten, dijitalde daha özgürsünüz ve arkanızda Netflix var. Ama yaptığınız/yapabildiğiniz dizi bu...
Bak ne güzel Fox tv tadında dizi yapıyorlarmış işte daha ne istiyorsun :A
Ben bu fragmanda beğenecek hiçbir şey bulamadım? Klasik FOX'un Star'ın yaz dizileri gibi duruyor. Bade İşçil için bakacağım ama izlerken uzun uzun off off çekeceğim kesin. :( @kerem
En baştan ilgimi çekmedi bu dizi, 2-3 tanesi dışında oyuncuların hepsi tırt. Senarist de kötü, bi' cacık çıkmaz bu diziden..
Ne kadar berbat ne kadar iğrenç ne kadar itici bir fragman böyle. Şu tiplere bak her biri züppe her biri Amerikan özentisi gibi duran değişik değişik tipler. “Mevcut” diyen dilini eşek yılanları soksun.

Yazık ki ne yazık. Hakan Muhafız rezilliğinden sonra onu bile aratacağa benzeyen başka bir rezillik geliyor gelmiş geçmiş en kötü Türk dizilerine ev sahipliği yapan Fox TV dizileri tadında, gençlik ve yaz dizileri tadında. Allah gençlik dizilerinin belasını versin ne güzel duşumu almış rahatlamıştım bu illet sıcaklarda, şu fragmanı izleyince küplere bindim.

Tamam Dark gibi, La Casa Papel gibi diziler yapamıyorsunuz ama hiç değilse The OA gibi The Haunting of Housen gibi orta düzey, eline yüzüne bulaştırmayan bir şeyler yapın. Hayır anlamadığım Masum, Şahsiyet, Ezel, Leyla ile Mecnun gibi diziler de Türk dizileriydi, onları yapan insanlar çıkıyor da Netflix gibi özgür bir ortamda adam akıllı dizi üretecek olanlar neden çıkmıyor? Biraz da Nefflix’in suçu var ama en büyük suç Ay Yapım gibi vasatı misyon edinmiş yapımcılarda.
Ben ingilizceyi gelistirdikten sonra
Belki irlandaya Sihirli Annem dizi olur
En baştan
Orda yapılsa dizi baya gider
Pakize irlanda kültüründen almıştır
@kerem ben sağlam dizi yaparım
Asıl fragman yayınlandı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Osman ve Sinan şimdiden favorim oldum:bhr: Merakla bekliyoruz. Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ateş ediyor zaten.:Z