'Aşk-ı Memnu' Tekrarlarıyla Kanal D'de!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ezbere biliyorum o yüzden 80'den sonrası tırt. :A Evden taşınınca dizi büyük bir kayıp yaşıyor zaten benim için. Eski atmosferini yitiriyor.
Yokluktan izliyorum ya bir de maziye olan özlem var. Eski diziler ne güzelmiş gerçekten...

Evet ya kutu gibi eve yerleşecekler. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Yokluktan izliyorum ya bir de maziye olan özlem var. Eski diziler ne güzelmiş gerçekten...

Evet ya kutu gibi eve yerleşecekler. :A
Evet maalesef şimdi böyle diziler yok. :(

2006-2007 yılları özlemim kabarınca ilk iki sezonu izlerim bende o yılların yeri ayrıdır. :bhr:

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet maalesef şimdi böyle diziler yok. :(

2006-2007 yılları özlemim kabarınca ilk iki sezonu izlerim bende o yılların yeri ayrıdır. :bhr:
Ben bu aralar bayağı eskiye gittim. Koçum Benim'i açıp izliyorum. :bhr: Sen bu sefer hangi diziye sardın. :A

• Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Ben bu aralar bayağı eskiye gittim. Koçum Benim'i açıp izliyorum. :bhr: Sen bu sefer hangi diziye sardın. :A
Koçum benimi geçtiğimiz yıllarda izlemiştim ve tadı damağımda kalmıştı çok tatlı bir işti. :Z

Ben Şubat'tan beri ıMDb ilk 100 listesini bitirmeye çalışıyorum yabancı filmlere sardım anlayacağın. :A Fakat baharın gelişiyle kısa bir mola verdim şuan Çemberimde Gül Oya'yı izliyorum senden de geri gittim yani. :A

• İlginç

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Koçum benimi geçtiğimiz yıllarda izlemiştim ve tadı damağımda kalmıştı çok tatlı bir işti. :Z

Ben Şubat'tan beri ıMDb ilk 100 listesini bitirmeye çalışıyorum yabancı filmlere sardım anlayacağın. :A Fakat baharın gelişiyle kısa bir mola verdim şuan Çemberimde Gül Oya'yı izliyorum senden de geri gittim yani. :A
Evet ya hele ki kadrosu çok iyi. :bhr: Defalarca izledim, çocukken de bayılıyordum. :Z

Sen ve yabancı film izlemek. :eek: En son konuştuğumuzda hiç izleyemiyorum diyordun. Sevindim izlemene. :Z Değişiklik iyidir. :A Çemberimde Gül Oya'yı tam izlememiştim sadece bir ara teve2'de denk gelmiştim birkaç bölüm bakmıştım. :A

• Güldürdün

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
2. sezondan sonraları çok tatsız allah sabır versin. .ss
Benim Yaprak Dökümü'nde kırılma noktam (850 kere başlayıp bitirmiş ezberlemiş biri olarak) Ferhunde'nin Dr. Nazmi'ye yumurtladığı ve Leyla'nın "Benim ne suçum var?" tiradı 100. bölüm. Sonrasında o büyü yok evet, ha bitene kadar izliyorum yine o ayrı :bhr:

• Harika
Reactions: serhatt and Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Evet ya hele ki kadrosu çok iyi. :bhr: Defalarca izledim, çocukken de bayılıyordum. :Z

Sen ve yabancı film izlemek. :eek: En son konuştuğumuzda hiç izleyemiyorum diyordun. Sevindim izlemene. :Z Değişiklik iyidir. :A Çemberimde Gül Oya'yı tam izlememiştim sadece bir ara teve2'de denk gelmiştim birkaç bölüm bakmıştım. :A
Evet kültürlenmem gerekiyordu ve başladım çok az kaldı ilk 100'ü bitirmeme. :A

Ben defalarca izledim her izleyişimde aynı tadı alıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. :Z

• Harika

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet kültürlenmem gerekiyordu ve başladım çok az kaldı ilk 100'ü bitirmeme. :A

Ben defalarca izledim her izleyişimde aynı tadı alıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. :Z
Benim de içlerinde izlemediğim bayağı film var. Geçen seneden beri izliyorum ben de o listeden filmler. :Z

Sen tavsiye ediyorsan izlenir. :bhr:
Benim Yaprak Dökümü'nde kırılma noktam (850 kere başlayıp bitirmiş ezberlemiş biri olarak) Ferhunde'nin Dr. Nazmi'ye yumurtladığı ve Leyla'nın "Benim ne suçum var?" tiradı 100. bölüm. Sonrasında o büyü yok evet, ha bitene kadar izliyorum yine o ayrı :bhr:
2 gün önce o bölüm vardı ve gerçekten çok iyi bölümdü. :bhr: Leyla'nın sahnesine çok üzülüyorum her izlediğimde. :(

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Benim de içlerinde izlemediğim bayağı film var. Geçen seneden beri izliyorum ben de o listeden filmler. :Z

2 gün önce o bölüm vardı ve gerçekten çok iyi bölümdü. :bhr: Leyla'nın sahnesine çok üzülüyorum her izlediğimde. :(
oo tv'de oralara gelmiş mi çabuk ilerlemiş

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060

Güncel izliyecem biraz da, sıkıntı geldi eski film izlemekten. :A

Benim tavsiye ettiğim her şey başkalarının karıdır. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güncel izliyecem biraz da, sıkıntı geldi eski film izlemekten. :A

Benim tavsiye ettiğim her şey başkalarının karıdır. :A
Yabancı dizilere de başlarsan tamamdır. :Z

Senin tavsiyenle ŞT izledim pişman olmadım zaten. :A
------

Ali Rıza'yla Hayriye'nin dünürün şirketinden çıktı diye kavga ettikleri, Ali Rıza'nın ardiyede uyuduğu sahneler de çok iyi 3. sezondan :A
İkisine de sinir olmuştum o bölümlerde. :F Hayriye zaten her şeye söyleniyor, gıcık biri. Ali Rıza desen her şeyde gurur yapıyor ve en ufak tartışmada küsüyor. :A Gidip o ardiyede uyuması cidden komikti. :F Olan zavallı Ayşe'ye olmuştu, kız en sonunda isyan etmişti 'bu evde kimse birbirini sevmiyor, cehennem burası' diye. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Yabancı dizilere de başlarsan tamamdır. :Z

Senin tavsiyenle ŞT izledim pişman olmadım zaten. :A
------

İkisine de sinir olmuştum o bölümlerde. :F Hayriye zaten her şeye söyleniyor, gıcık biri. Ali Rıza desen her şeyde gurur yapıyor ve en ufak tartışmada küsüyor. :A Gidip o ardiyede uyuması cidden komikti. :F Olan zavallı Ayşe'ye olmuştu, kız en sonunda isyan etmişti 'bu evde kimse birbirini sevmiyor, cehennem burası' diye. :A
Onun için zaman var daha. :A

Benim tavsiyelerimi dikkate almaya devam et o zaman. :A
------

Keşke o evden hiç çıkmasalardı, sonra dönseler de eski tadı olmuyor. :(

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Başka dizi mi yok?Arka Sokaklar yada Aşkı Memnu.Zaten Arka Sokaklar bıktırdı tekrarları