Aşk -ı Memnu Beren'i Moratmış!

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Hazal Kaya'da Emir'li sahnelerde tekrar tekrar çekim yapmış olabilirler. Sadece Beren yapmıyor yani. :X
Hazal Kaya ve Beren Saat kıyaslanamaz bence. Beren Saat o sahnelerle popüler oldu. Google'a Beren Saat yazdığında bile neler neler çıkıyor. Hazal Kaya ise figürandan yan oyunculuktan tırnaklarıyla kazıya kazıya kendi emekleriyle profosyonel bir şekilde başrol oldu.

Ayrıca Medyapım bir sahneyi çok çekmeyi sevmeyen bir şirket genel olarak. Yani o yüzden en sık dizi hatalarını yapan şirket maalesef. :)

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,085
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Bazı arkadaşlar pek beyniyle dusunemiyor))) tek @ otomatikportakal habere doğru yaklaşmış. Bu haber düşen intikama reyting kazandırmak için üretilmiş. büyük ihtimal yalan bir haberdir. Beren intikamda eski al benimsenen oyunculugundan çok uzak okadar dekolteli kıyafet giydiriyor olmuyor. Kız yaşlandı. Yaşlanan her kadın oyuncu gibi artık seyircisi ilgisini çekiyor bu yüzden eskiden medet uyuyorlar. Biraz daha eskiyi karıştırmamak neler çıkar acaba)))
Biz beynimizle düşünüyoruz. Sadece komediye vuruyoruz,illah otomatikportakal gibi yorum atmak zorunda değiliz.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hazal Kaya ve Beren Saat kıyaslanamaz bence. Beren Saat o sahnelerle popüler oldu. Google'a Beren Saat yazdığında bile neler neler çıkıyor. Hazal Kaya ise figürandan yan oyunculuktan tırnaklarıyla kazıya kazıya kendi emekleriyle profosyonel bir şekilde başrol oldu.

Ayrıca Medyapım bir sahneyi çok çekmeyi sevmeyen bir şirket genel olarak. Yani o yüzden en sık dizi hatalarını yapan şirket maalesef. :)
Örnek verdim sadece mutlaka birkaç kere tekrarlanıyordur ama yoksa diğer türlüsü olmaz.

Sahi Hazal niye MedYapım'ı bıraktı ki. :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Örnek verdim sadece mutlaka birkaç kere tekrarlanıyordur ama yoksa diğer türlüsü olmaz.

Sahi Hazal niye MedYapım'ı bıraktı ki. :(
Kıza yapmadıklarını bırakmadılar. Daha Medyapım'a mı dönsün? Bırak Allah aşkına. Medyapım'ın çektiği dizilerde şu an adam akıllı popüler isimler kalmadı. Adını Feriha Koydum'da oyunculara yaptıklarından sonra kim niye seçsin Medyapım'ı? :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kıza yapmadıklarını bırakmadılar. Daha Medyapım'a mı dönsün? Bırak Allah aşkına. Medyapım'ın çektiği dizilerde şu an adam akıllı popüler isimler kalmadı. Adını Feriha Koydum'da oyunculara yaptıklarından sonra kim niye seçsin Medyapım'ı? :X

Fatih dizisi var.Hepsi popüler oyuncular.seçen seçiyor.:DBiraz para va iş önemli ne yapılırsa yapılsın.:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Fatih dizisi var.Hepsi popüler oyuncular.seçen seçiyor.:DBiraz para va iş önemli ne yapılırsa yapılsın.:D
Doğru düzgün olarak Umutsuz Ev Kadınları var ya. :X

Fatih'te iyi bir komedi dizisi olabilir.

AFK öncesi de iyi projeleri vardı ama. :)

Hayal içinde dediğin doğrudur tabii detay bilmiyorum. :) :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Fatih'te kim popüler Allah aşkına? Hepsi başrollüğe adım atmaya çalışan oyunculardan oluşuyor. İçlerinde sadece ben tek başarılı seçim olarak Seda Akman'ı görüyorum ama fragmanda o bile dönem kadını gibi durmuyor. :( Geri kalan oyuncular başrol olmaya çalışan başarısız yan oyunculardan oluşmakta maalesef...

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Biz beynimizle düşünüyoruz. Sadece komediye vuruyoruz,illah otomatikportakal gibi yorum atmak zorunda değiliz.
Komediye dönmenin bişey demiyorum 28kez öpulen dudakta his mi kalırmis. Bu durumdan nasıl ergen bel altı espirisi uretilir zor iş dostum sizinkisi)))

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Doğru düzgün olarak Umutsuz Ev Kadınları var ya. :X

Fatih'te iyi bir komedi dizisi olabilir.

AFK öncesi de iyi projeleri vardı ama. :)

Hayal içinde dediğin doğrudur tabii detay bilmiyorum. :) :)
Umutsuz Ev Kadınları'da var doğru. İşte bu en iyi kadroyu taşıdığı son dizisidir belki de Medyapım'ın. Ben bir oyuncu olsam Medyapım'la çalışmam şahsen. :X

Ayrıca Hayal değil Hazal!