Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,151
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
e0zx3byxeai8y8d_auto_x2-jpg.101973

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Aşkın Tarifi'nin oyuncu kadrosu belli oldu!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un oturduğu, başrollerini Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün paylaşacağı dizinin hazırlık çalışmaları tamamlandı.

Senaryosunu Leyla Oter ve Doruk Erengül'ün kaleme aldığı; Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Çonka, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır yer alıyor.

Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefin heyecan dolu aşk hikayesini seyirciyle buluşturacak olan 'Aşkın Tarifi' yakında Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Zeyno and Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kadrosu tam orta ne iyi ne kötü. :A Ama isimlerin çoğunu tanımıyorum da ilk bölümüne şans vermeyi düşünüyorum orada görürüm her şeyi. :A

Ümmü Putgül'ü Fatma'da görünce keşke ekranlara dönse dedim ve tüm şansımı orada kullandım sanırım. :A Diziye yakışacaktır. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Ümmü Putgül ve İdil Sivritepe iyi isimler ama kadro genel olarak iddiasız.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,151
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kadir Doğulu, Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Çonka dışında iyi bir kadro kurulmamış. Konusu için heyecanlanmıştım, ama tutması imkansız gibi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başroller beni heyecanlandıramadı maalesef... Yaz boyu iş görür ama devamında ne yapar bilemiyorum, yolu açık olsun.